בגדי ים ב ₪100 בלבד! כולל כפל מבצעים ! - מבצעים עד 30% הנחה על פריטים נבחרים

אודותינו

מורנה – בגדי ים מעוצבים
בגד ים איכותי בהתאמה לכל גזרה

חברת “מורנה מעצבים בע”מ” נוסדה בשנת 2002 ע”י מר אלי טל, איש עסקים בתחום ההלבשה התחתונה ויבואן בגדי ים. אלי הגשים את החזון שלו למותג חדש של בגדי ים איכותיים, אשר ישלבו בין הצבעים, הדפוסים העשירים והלבוש הסקסי הברזילאי המפורסם, יחד עם גזרות קפדניות ובדים איכותיים, אשר יתאימו לנשים המודרניות הישראליות המתגוררות במדינה שטופת אור שמש, מדינה השוכנת לאורך חופי הים התיכון וים סוף.

מעצבת הבית שלנו - סיוון מוספי המלכה!

מעצבת הבית שלנו, סיון מוספי למדה עיצוב אופנה לפני כ 10 שנים ועבדה עם חברות מובילות כמו גוטקס, מאקרו וניהלה קולקציות מותגים באירופה ובישראל. עיצובים של סיון נמכרו מ "TARGET" ועד "ויקטוריה סיקרטס"  .

עוד לפני לימודיה, כבר ניהלה סיון חנות לבגדי ים והלבשה תחתונה לנשים. לכן כיום, חלק בלתי נפרד מהעיצוב המקורי שלה, הוא הניסיון שלה בהתאמת בגדי ים והבנה מעמיקה ומקצועית של הגוף הנשי המתאפיין בגזרות שונות. נתון זה מהווה ללא ספק, חלק נכבד מההצלחה של "מורנה":

החיבור הייחודי של עיצוב דגמים עם חותם אישי  – בשילוב רמת ייצור איכותית לא מתפשרת

החל מבגדי ים עם קשירת צד דרך דגמים עם קאפ ועד בגדי ים עם חיתוך מיוחד 

איכות, פיט והתאמה

בגד הים המושלם בשבילך

עיצוב הבית: לבגדי הים של מורנה עיצוב מקורי וייחודי, שמתחיל תמיד בפרטים הקטנים אשר עבורנו הם החשובים ביותר. בגדי הים של מורנה עשויים בחלקם מבדים, תוספים ואביזרים אירופיים (למשל בד "Sensitive®" תוצרת איטליה ותחרה צרפתית של "SOLSTISS"), ישנם בדים המעוצבים ומיוצרים בלעדית עבורנו. נתוני פתיחה אלה, מעניקים לבגדי הים של מורנה מראה איכותי, אופנתי וגם עמידות גבוהה לאורך זמן והגנה מפני קרני השמש.

אנחנו במורנה עושים רק בגדי ים וביגוד חוף

* תמיד מעודכנים, תמיד מובילים באופנה תוך הקפדה לשילוב והתאמה עם הגוף הנשי. התאמה מושלמת ומעוצבת לכול אחת, ללא פשרות.

* גזרת "Shape line" ייחודית לבגד הים השלם שלנו- הכוללת Power-Net לתמיכה באזור הבטן.(מעצב ומחטב גם לנשים אחרי לידה)

* כל הדגמים שלנו תפורים מבד צפוף, באיכות גבוהה, כולל בטנה (נגד חול)