אודותינו

מורנה – בגדי ים מעוצבים
בגד ים איכותי בהתאמה לכל גזרה

המותג מורנה מביע כבוד עצום למין הנשי ומכוון להביא כל אישה לנוכחות אותנטית ושלמה עם עצמה בדיוק כפי שהיא, ולהעצמתה באשר היא - אישה.

 

במורנה אנחנו מייצרים לנשים, לא לבובות ראווה. לכל אישה מגיע להרגיש אותנטית, חופשייה ושמחה עם הגוף שלה ועם מה שהיא. אנחנו דואגים שכל אישה שתגיע אלינו תמצא את עצמה ואת הדגמים שתרגיש בהם הכי טבעי ונוח. גם נוחות, גם החזקה וגם טווח תנועה.

אבל רגע, מה הקשר בכלל בין בגדי ים להעצמה נשית?

 

אלי טל - בעלים, מנכ״ל ומעצב - הסיפור שלי

בתחילת דרכו עבד אלי יחד עם אשתו בחנות הלבשה תחתונה ברמת השרון והתמחה בהתאמת חזיות לנשים. בתוך זמן קצר נוצרה רשימת המתנה ארוכה - הלקוחות היו מתקשרות וקובעות תור אליו במיוחד. תוכניות בוקר רבות התרגשו לראיין גבר שמומחה בהתאמת חזיות ובהן הוא הסביר לקהל הנשים כיצד לבחור ולהתאים לעצמן את החזייה שבה ירגישו הכי טוב בעולם.

עד ברזיל ובחזרה

התשוקה לעיצוב מצד אחד והרצון להראות ללקוחותיו איך לאהוב את עצמן ואת גופן הביאה את אלי ב- 2002 להקים את 'מורנה ברזיל'. בתחילה ייבא ארצה בגדי-ים של חברות בגדי-הים הטובות ביותר בברזיל. אך, עם השנים התברר כי הגזרות והבדים הברזילאיים לא עמדו בציפיות שלו וברמת האיכות שהקפיד עליה למוצריו, ולכן ב- 2006 פתח סטודיו לעיצוב וייצור בגדי ים כחול לבן.

"עם השנים והניסיון התמחיתי בכל התחום שנקרא FIT. את כל הידע שקשור בהתאמת חזיות הבאתי לתחום בגדי הים. כשאני מעצב דגם חדש אני מתכנן מראש תמיכות והחזקה, כך שמצד אחד התחושה תהיה הכי טבעית בעולם ומצד שני תעצים את החוויה של האישה עם הגוף שלה. כך יוצא שכבר בחנות האישה מסתכלת במראה ואומרת 'וואו!!'.

ה'וואו' הזה הוא שילוב של מה שהיא רואה במראה, ושל איך שהיא מרגישה בגוף בתוך בגד הים. זו חוויה כוללת שמוסיפה לביטחון של האישה עם עצמה ולא מסתיימת בחנות אלא הולכת איתה גם לחוף ואל תוך המים. בסופו של דבר, הדבר הסקסי ביותר הוא ביטחון עצמי, זה ממגנט".