משלוחים, החלפות והחזרות

משלוחים:

משלוחים מהירים עם שליח עד בית הלקוחה תוך 24 עד 48 שעות לכל היותר! יום ההזמנה אינו נכלל במניין הימים, (ערבי חג, ימי חג, סופ"ש וימי סגר אינם נחשבים כימי עסקים).

משלוחים מהירים עד 24 שעות לכל חלקי הארץ, למעט ישובים מבודדים, או ישובים קטנים מאוד, עד 48 שעות.

מחיר משלוח מסובסד עד הבית -  25 ₪.

משלוח חינם בקניה מעל 249 ₪!

 

מעקב משלוחים:

החלפות:

החלפה ראשונה חינם על כל הזמנה חדשה! *לא כולל פריטים מקולקציית חיסול מלאי. אם ואת מעוניינת להחליף פריט או פריטים שהזמנת, נא בצעי הזמנה חדשה והשליח שלנו יביא לך אותה עד הבית ויאסוף את הפרטי\פריטים שאת מעוניינת להחזיר, לאחר שהשליח יאסוף ממך את הפריט\פריטים תקבלי זיכוי מלא על הפריט\פריטים שהוחלפו וגם על המשלוח של ההזמנה החדשה. ניתן לבצע את ההחלפה עד 30 ימים מיום ההזמנה.

ניתן גם להגיע לחנות המפעל שלנו ולבצע החלפה במקום, כתובתנו: הסדנא 8, ביתן 219, קומה 2, חולון
מה בחנות: חניה מקורה בשפע, מקבלים את אותם המחירים של החנות באינטרנט, כל מה שיש בחנות שלנו באינטרנט יש בחנות המפעל שלנו, ואפילו תופרות מקצועיות במקום להתאמות מיוחדות!

החזרות:

ניתן להחזיר את הפריטים עד 30 ימים מיום ההזמנה ולקבל החזר כספי! *לא כולל פריטים מקולקציית חיסול מלאי. יופחתו מן הזיכוי דמי ביטול עסקה בשיעור של 5% אך לא יותר מ- 100 ₪ וזאת לפי הדין בישראל. לנוחיותך, יש אפשרות להחזיר את הפריטים באמצעות שליח בתשלום של 25 ₪, להזמנת איסוף עם שליח לחצי על הקישור: https://bit.ly/3s1q2to, לאחר האיסוף נזכה את אמצעי התשלום שלך על הפריטים. ניתן להחזיר גם בחנות המפעל שלנו.
כתובתנו:
הסדנא 8 חולון קומה 2 ביתן מספר 219