רק בגד ים איכותי - הזול עלול לעלות לך ביוקר - Morena

רק בגד ים איכותי - הזול עלול לעלות לך ביוקר

את בוודאי כבר יודעת, אבל חשוב שבגד הים שאת רוכשת יהיה איכותי.
סיפור (מפחיד!) על אישיות מפורסמת שאותגרה בתוכנית טלוויזיה לפשוט את בגדיה מסתובב באינטרנט. היא נשארה בבגד ים ביקיני, אבל התחתון של הביקיני שקשור רק בשרוך, הותר בטעות יחד עם המכנס כאשר היא הורידה את מכנסיה. בשידור חי בטלוויזיה - השרוך נפתח והתחתון נפל!!!
לכל אחת יש את חוסר הביטחון, או לפחות מקרים של "כמעט" שבהן יצאת מהמים וגילית שהחזה שלך חשוף, הקשירה של החזייה לא החזיקה, או להיכנס למים עם בגד ים אחד, וכאשר את יוצאת להתקל במבטי התדהמה והצחוק של אנשים, כאשר את בגד הים נעשה שקוף לחלוטין. אין ספור סיפורי אימה על נשים שבגד הים שלהן נפרם בעודן במים, נעשה שקוף בשנייה שנכנסו למים, וכלל לא מילא את ייעודו, שהוא לכסות את המינימום שהוא נדרש לכסות.

בד עמיד, אלסטי ואיכותי

הרכב הבדים של בגד הים הוא אחד המרכיבים החשובים בכל בגד ים. הבד צריך להיות עמיד וחזק, שלא יתכווץ או חס וחלילה ייקרע, ויכסה בדיוק את מה שהוא נדרש לכסות. היחס והאיזון בתפירה של בגד ים שלם, בין הבד החיצוני לפנימי קריטיים. הוא צריך להיות גם גמיש מספיק, להחזיק את מה שצריך, אבל בלי להציק או ללחוץ. הוא צריך להיות נעים למגע, נעים על הגוף, במיוחד כאשר הוא נרטב. לא רק הבד החיצוני! גם הבטנה של בגד הים, צריכים לענות על הדרישות האלה.

צבע שנשמר לאורך זמן ואינו נעשה שקוף

צבע הבד הוא מדד נוסף וחשוב לאיכות בגד הים. הצבע חייב להחזיק לאורך זמן. אסור שישנה את צבעו או ידהה לאורך השעות הרבות בשמש. בגד הים צריך להיות מבד שיעמוד גם במגע עם הכלור שבמי הבריכות וגם עם המלח שבים (גם ים המלח כמובן), והכי חשוב - שלא יעשה שקוף במגע עם מים!
צבע שנשמר חי, גם אחרי שנים של שימוש הוא מדד לבגד ים איכותי. כך, יהיה לך בגד ים שתרצי לחזור אליו עונה אחרי עונה, כי הוא פשוט נשאר בדיוק כמו שקנית אותו.

בטנה איכותית, אלסטית, תומכת ומחטבת

על איכות בד הבטנה כבר דיברנו, אבל כאן אסביר את הצורך בבטנה בכלל. כדי למנוע חשש שבגד הים יהפוך לשקוף, חשוב שהבטנה תהיה איכותית, וכך למנוע כל אי נעימות. הבטנה של בגד הים מונעת את החשש מכך שתפר כלשהו ייפרם ותמצאי את עצמך חשופה יותר ממה שרצית.גם אם תפר כלשהו ייפרם, זה יקרה בשכבה אחת בלבד. בטנה איכותית גם מחזיקה הכל במקום וגם שומרת על ההגיינה של האיברים האינטימיים שלך.

תפירה טובה של כל תפר בבגד הים

בד באיכות ככל שיהיה לבגד הים, יהיה בזבוז בד איכותי, אם התפירה לא טובה בהתאמה. לאיכות הבד ולצבע שלו אין משמעות אם התפרים נפרמים או החוטים נקרעים. חייבים לוודא שהתפרים בבגד הים חזקים, כך שיחזיקו מעמד גם בגלים עזים, לא רק לעונה אחת או שתיים, אלא לאורך שנים!
הקפדה על תפירה איכותית, מחוטים עמידים ומתפירה מדויקת יספקו לך את הביטחון בבגד הים שלך. איך בודקים את זה? אפשר לראות בעין!
תהפכי את בגד הים ותסתכלי על התפרים בחלקו הפנימי, וגם בתפרים החיצוניים ובמכפלות. אם את מחפשת בגדי ים איכותיים במחיר הוגן תוכלי להתרשם מקולקציה 2021 של בגדי הים השלמים או קולקציה 2021 של בגדי הים ביקיני

הגזרה של בגד הים

התאונה שתיארתי בהתחלה הייתה נמנעת אם התחתון של בגד הים לא היה מחזיק על שרוך אחד בלבד. אם השרוך היה משמש לקישוט בלבד, שום אסון לא היה קורה. כך גם עם חזיות של בגד ים שנסמכות על קשירה בלבד. שרוכים לא איכותיים מגומי זול עלולים להיפתח בגלים חזקים בים. החלק העליון של בגד הים צריך להחזיק בפני עצמו, עם רצועות תפורות, בסגנון גופייה או מוצלבות מאחורה. ובכל מקרה, אם את מעדיפה שרוכים, אז לוודא שהקשירה הדוקה, מגומי איכותי שאינו נפרם.

כדי שיהיה לך את הביטחון בבגד הים שלך לאורך שנים, את צריכה בגד ים איכותי שמחטב את הגוף, מחזיק את החזה, מחזיק לאורך זמן, אינו דוהה, אינו נפרם ואינו נקרע. על האיכות את לא יכולה להתפשר אם את רוצה שהוא יישמר במצבו המקורי במשך זמן כה רב, עד שבסוף תרגישי שכבר מיצית, והגיע הזמן להתפנק בבגד ים נוסף, פשוט כי מגיע לך!

חזרי לבלוג בגדי ים