חשבת שבגד ים אחד יספיק לך? תחשבי שוב - Morena

חשבת שבגד ים אחד יספיק לך? תחשבי שוב

אנחנו הישראלים אוהבים את הים. החורף אצלנו קצר, וכבר בפסח אפשר ללכת לים. יש שנים שאפילו בינואר אפשר ללכת לים. הים הוא בילוי זול, נפוץ ומתאים לכל גיל. גם חופשות אנחנו אוהבים, ובעיקר במקומות חמים עם חופי ים. ולאלה קוד לבוש משלהם, שדורשים מלתחה מתאימה. וכראוי לכל מלתחה, אי אפשר להסתפק בפריט אחד מכל סוג. 

לכן את צריכה, שלא לומר, חייבת, שיהיה לך בארון יותר מבגד ים אחד. בדיוק כמו שכשאת יוצאת לחופשה, לא תארזי במזוודה רק גופייה אחת, ככה את גם לא יכולה להרשות לעצמך שיהיה לך רק בגד ים אחד. וכמו שלא תלבשי כל החופשה את אותה גופייה, ככה גם עם בגד הים - תמיד תרצי קצת לגוון בין דגמים שונים, גזרות ואולי סוף סוף תמצאי את הביקיני שתמיד חפשת.

תמונות מושלמות לאינסטגרם

אם את מאלה שחייבות לשתף באינסטגרם כל דבר, הכלל הזה תופס עוד יותר. תמונות של חופים, נופים, אנשים שמחים בבגדי ים, אווירה של חופשה, רצות חזק באינסטגרם. נדמה שכולם שם, וכולם רוצים שהחיים שלהם ייראו כמו שהם נראים באינסטגרם. אז בשביל זה את חייבת יותר מבגד ים אחד, שלא לומר, בגד ים אחד לכל יום של חופשה. לוק אחר לכל יום. 

לכן גם כדאי שיהיו לך כמה בגדי ים בגזרות שונות ובצבעים שונים. בדיוק כמו שיש לך המון גופיות שונות זו מזו, טופים בשלל צבעים וצורות, וגם שורטס לא חסר לך. את צריכה להתייחס אותו דבר גם לבגדי ים. עוד בגד, שבקיץ את לובשת המון. ואת רוצה לגוון, להחליף, ליצור עניין. בחופשות זה חובה. בטח עם עם האינסטגרם. גם לך לא יהיה משעמם וגם העוקבים אחרייך יירצו להמשיך לעקוב אחרייך, ויחכו לתמונות שאת מעלה.

ים, בריכה, מסיבות חוף - תמיד עם אותו בגד ים?

אבל גם אם את נשארת בארץ, את צריכה יותר מבגד ים אחד. בקיץ החם, ים, בריכה, מסיבות חוף. יכול להיות שתרצי לשלב את בגד הים עם חצאית לבגד הים או עם טופ מתאים, ואולי עם איזה כובע. ואז בגד הים הוא בגד בסיסי, כמו כל פריט לבוש אחר. את משלבת אותו במלתחה השלמה, ומדמיינת איך תיראי איתו כשאת משלבת אותו עם פריטים נוספים. את רוצה שהחלק העליון של בגד הים, החזייה או הגוזייה בביקיני, ישתלבו נכון עם בגדי חוף אחרים. 

אבל שלא תביני, את לא חייבת ביקיני. אם את לא מרגישה בנוח להסתובב עם ביקיני, את ממש לא חייבת. אבל שווה לזכור שבהרבה בתי מלון ובאתרי נופש יש היום חדרים עם בריכות פרטיות. ואז אף אחד לא רואה אותך עם הביקיני. ואת יכולה להשיג שיזוף מושלם. רק כדאי שתעשי את זה במידה. ואפילו אם את רק במסיבת בריכה פרטית עם חברות טובות, אולי איתן כן תרגישי בנוח עם ביקיני. רק לזה, שווה לך להשקיע בביקיני שאת אוהבת.

מונוקיני וטנקיני ויסובבו אחרייך את הראש

ואם את לא אוהבת ביקיני, יש היום גם מונוקיני. שזה כמו ללכת עם בגד ים שלם ולהרגיש בלי, ואולי הפוך. במונוקיני החלק העליון מחובר לחלק התחתון מקדימה, כך שמלפנים זה נראה כמו בגד ים שלם, ומאחור כמו ביקיני. מטשטש את הבטן ומחטב את המותניים. אבל אם את לא רוצה למשוך מבטים על החוף, אולי עדיף שלא תלבשי בגד ים כזה. כי אי אפשר שלא לשים לב לאישה שלובשת משהו כזה.

אם כבר מדברים על למשוך תשומת לב, בגד ים במראה גולשים עם חולצה ארוכה, ימשוך אלייך מבטים, ותעשי רושם מגניב ומעודכן. ואת לא חייבת לדעת לגלוש בשביל ללבוש בגד ים כזה. שהיתרון שלו הוא דווקא בזה שהוא מגן מפני השמש, ומכסה את החלק העליון של הגוף. ואולי את מעדיפה לפעמים לכסות את החלק התחתון של הגוף או לטשטש את המותניים, ואז בגד ים עם חצאית או מכנסונים, ואולי טנקיני, יכולים להתאים. הטנקיני הוא בכלל המצאה גאונית, שני חלקים עם הנוחות של ביקיני ועם הכיסוי של בגד ים שלם.

להתאים את בגד הים לאירוע

כל הגזרות האלה מאפשרות לך לבחור את הלוק הנכון לכל סיטואציה. בדיוק כפי שאת בוחרת את הבגד המתאים לכל אירוע. לפעמים את מעדיפה בגד ים סקסי עם מראה חשוף יותר, לפעמים בגד ים צנוע יותר עם מראה רשמי יותר. כך גם עם בגדי ים. ולפעמים סתם כבר לא בא ללבוש את אותו בגד ים שוב ושוב ושוב. כבר טחנת עליו, כולם ראו אותו, את חייבת לגוון. אז תוותרי על הבילוי בים או על מסיבת החוף רק כי לא בא לך ללבוש את בגד הים היחיד שיש לך, וכבר טחנת עליו? רק בשביל הימים האלה את צריכה לפחות עוד בגד ים אחד, אם לא שניים.

חזרי לבלוג בגדי ים