כך תבחרי את הבגד ים המושלם לגופך - Morena

כך תבחרי את הבגד ים המושלם לגופך

כולנו רוצות להיראות הכי טוב שניתן כאשר אנו לובשות בגד ים ויוצאות אל עבר חוף הים או הבריכה, וכדי להשיג את המטרה – חשוב שנכיר את מבנה הגוף שלנו. בחירת בגד ים היא משימה מורכבת עבור נשים רבות, שכן לכל אחת יש את הרגישויות האישיות שלה, או לפחות לרוב הנשים. לצערנו אנו מושפעות לא מעט מתכתיבי החברה שהוטמעו בנו. יחד עם זאת, יש לנו יכולת להשפיע על החשיבה שלנו ולהביא לכך שנאהב את גופינו, ואם אנו אוהבות אותו – לגרום לכך שנאהב אותו אפילו יותר. אחת הדרכים לעשות זאת היא לדעת כיצד להתאים את הבגדים שאנו לובשות למבנה הגוף שלנו, לרבות את בגד הים שאנו בוחרות. בחירה בבגד ים שמדגיש את האזורים שאנו אוהבות בגופינו ומטשטש את האזורים שאנו פחות אוהבות, יכולה לסייע לנו להיראות טוב ולהרגיש טוב.

6 המלצות להתאמת בגד ים למבנה הגוף

  1. חזה קטן – חזה קטן יכול להיראות נפלא במגוון בגדי ים, ביניהם: בגדי ים עם כיווצים, טקסטורות, וקישוטים בחלק העליון. גם בגדי ים עם קשירות בחלק העליון יכולים להתאים, משום שהם יוצרים נפח ולכן גורמים לחזה להראות גדול יותר.
  2. בטן תחתונה מלאה – לנשים שבטנן התחתונה מלאה יוכלו להתאים בגדי ים עם תחתונים בגזרה גבוהה, תחתונים אלו אוספים את הבטן ומעבר לכך, הם מאוד נוחים.
  3. מותניים רחבים – אם מבנה הגוף הוא לא שעון חול והמטרה היא לגרום למותניים להיראות צרים יותר, ניתן לבחור בבגד ים שמכיל פתחים בצדדים.
  4. חזה גדול – לחזה גדול יכולים להתאים טופ בגזרה ספורטיבית או חלק עליון משולשים. חשוב שהחלק העליון יהיה אסוף ויקבל תמיכה רבה. כמו כן, תתאים מאוד חזיית קולר עם כתפיות עבות שתומכות בחזה. גם בגד ים שלם שחלקו העליון בגזרת V עמוק יכול להחמיא מאוד לבעלות חזה גדול.
  5. רגליים קצרות – כדי לגרום לרגליים קצרות להיראות ארוכות יותר, ניתן לבחור בבגדי ים שמעוצבים עם מפתח רגל גבוה.
  6. חזה נפול – כדי להרים את החזה ולגרום לו להיראות מעוצב ואסוף יותר, ניתן לבחור בחזיית פוש אפ. כדאי לבחור חזייה שנקשרת מאחור או מלמעלה.

מעוניינות לרכוש לעצמך בגד ים חדש?

תוכלי לרכוש בגד ים במידות גדולות בשלל דגמים, צבעים והדפסים, בגד ים שלם הכולל חצאית מעליו, ביקיני במגוון עצום של גזרות, בגדי ים במידות גדולות, טנקיני ועוד. מורנה בגדי ים מעוצבים - מבחר ענק של בגדי הים, מאפשר לכל אישה או נערה לבחון כמה וכמה סגנונות, גזרות ועיצובים של בגדי ים עד קבלת ההחלטה על בגד הים המתאים לה ביותר. החברה שלנו קיימת משנת 2002, ומאז ועד היום אנו מקפידים לחדש את מבחר בגדי הים שלנו בתדירות גבוהה ולהפתיע את לקוחותינו עם שפע דגמים יפים ומחמיאים. בין מגוון בגדי הים שאנו משווקים, תוכלי למצוא אצלנו בגדי ים שלמים, בגדי ים בקיני ובנוסף לכך, בגדי ים טנקיני מחמיאים ויפים. מצאתן בגד ים שמוצא חן בעיניכן? תוכלו לבצע את ההזמנה ישירות מהאתר. בגדי הים המרהיבים לעונת הקיץ הקרובה מבטיחים המון הפתעות הן לגבי בגדי ים שלמים והן בגזרות שיתאימו לכל מבנה גוף: חזה קטן, בטן תחתונה מלאה, מותניים רחבים, חזה גדול, רגליים קצרות או חזה נפול.
חזרי לבלוג בגדי ים