בגד ים להריון ולאחרי לידה  - גם נוח וגם משפר את מצב הרוח שלך - Morena

בגד ים להריון ולאחרי לידה - גם נוח וגם משפר את מצב הרוח שלך

היריון ולידה משנים את הגוף, זאת עובדה! כנראה שיהיה קשה מאוד לחזור לאותה הגזרה, וכשהוא כבר יחזור, הוא לא יהיה בדיוק אותו הדבר. תקופת ההריון והלידה משמעותיות לכל אחת , אך הבטן הרופסת, הירכיים שהתרחבו, החזה הנפוח, ולפעמים אפילו נוספות צלקות של ניתוח קיסרי, ועוד ועוד.
אבל בישראל כמו בישראל הקיץ לא משתנה, הים והבריכה תמיד ימשיכו להיות בילוי מועדף.
ועכשיו את צריכה למצוא לעצמך בגד ים חדש, שיתאים גם למצב הרוח ויעודד אותך, ויראה לך שלא כל כך נורא, אך במיוחד כזה שיתאים לגזרה ה"חדשה". בגד ים כזה יכול טשטש את השינויים שהגוף שלך עבר ולהיות מחמיא לגופך. אנחנו יודעות שלוקח זמן להפנים את השינויים שהגוף עבר, ולכן בתקופה זאת, חשוב במיוחד שתרגישי בנוח עם בגד הים. כך תרגישי שוב בטוחה יותר בעצמך ובגופך.

איך לטשטש אזור הבטן, הצמיגים ואפילו הפאוץ' שנוצר

אם רצונך לטשטש, אז קיים פתרון, והוא מאוד עוזר! ניתן לטשטש את אזור הבטן, הירכיים והמותניים שהשתנו, בעזרת בגד ים מחטב. לא תמיד חייבים לבחור בשחור, לפעמים דווקא בגד ים שלם עם הדפס, ולא בצבע אחיד יתאים לך יותר. בגדי הים החלקים מבליטים את השינויים, ומנגד ההדפסים צבעוניים מטשטשים את האזור ומסיטים את תשומת הלב לדוגמת הבד. פתרון נוסף יכול לבוא בצורה של בגד ים שלם בדוגמת פסים לאורך או באלכסון ייתן אשליה זהה (בניגוד לבגד ים עם פסים לרוחב שידגיש בדיוק את מה שאת כנראה מעדיפה קצת לטשטש או להסתיר).

תמיכה תמיכה תמיכה, לחזה שמשתנה

בגד ים עם חזיית ברזלים וגומי או קאפ קשיח, יחזיקו את החזה וירימו אותו הרבה יותר טוב מכל פתרון אחר. גזרת קולר - היא גזרה שלמה של בגדי ים שמחזיקים היטב חזה גדול ונותנים מראה מחמיא. בגד ים בגזרת גופייה מתאים אף הוא, ונותן לחזה תמיכה מעולה. גם אם החזה השתנה, זה ממש לא סוף העולם! נצלי את השינוי הזה לטובה, ובעזרת חזייה תומכת שמרימה את החזה, תחמיאי לגופך ותצרי מראה חטוב הרבה יותר - בעזרת קולקציית בגדי הים השלמים של מורנה ליין.

בא לך ביקיני? לכי על ביקיני!

אוהב וחייה את הביקיני? לא יכולה לדמיין את עצמך בבגד ים שלם? אין שום סיבה לוותר עליו! תמיד אפשר לבחור חלק תחתון של ביקיני בגזרה גבוהה שיסתיר את הבטן ויחזיק אותה. אולי את תנסי תחתון כזה עם מפתח ירך גבוה, שמאריך את הרגל ומחטב אותה. אופציה נוספת היא מכנסונים מחטבים, מפני שהם מסתירים את הבטן ומטשטשים את הירכיים - אולי אפילו מהקולקציה החדשה של ביקיני - בגדי הים 2021 שלנו.

מבחר עצום עומדים לפנייך ! עולם חדש שחששת ממנו שלא בצדק!

אנחנו יודעות שיש סיכוי שאחרי הלידה החלום לחזור לבגד הים הישן, לא יצא לך מהראש. אבל…
דווקא בשלב הזה בחייך ישנו מבחר עצום של בגדי ים, במגוון אדיר של גזרות ודוגמאות, שיכול להתאים לך. אבל הכי חשוב, זה שבגד הים שלך, צריך להיות הדאגה האחרונה שלך, והתינוק החדש הוא זה שיביא לך את האושר הנוסף לעולם הזה.
את צריכה גם להכיר את גופך ואת השינויים שחלו בו ולקבל אותם. דברים שאולי לא היית מודעת אליהם קודם, ועכשיו נכנסו לחייך.
חלמת על חזה גדול, אבל תמיד היה לך חזה קטן? זאת ההזדמנות להבליט את החזה החדש, עם חזייה מתאימה וגזרה נכונה, ישדר מראה נשי וסקסי.
מונוקיני היה נראה לך כמו שילוב לא מוצלח בין ביקיני לבגד ים שלם, קיים סיכוי שהדעה שלך תשתנה קצת, ותשמחי על האשליה שהוא נותן בטשטוש הבטן וביצירת אשליה של מותניים צרות. זה הזמן שלך בחיים לגילויים חדשים, נצלי אותו!

כמעט שכחנו - גם מכסה וגם נשי - בגד ים שמלה

בגד ים מחטב בגזרת שמלה גם יעזור לטשטש את הבטן וגם יסתיר את הירכיים, אבל מנגד - ידגיש את הנשיות שלך. בגד ים בגזרת שמלה הוא פתרון מושלם למי שרוצה להסתיר את הירכיים. ובכלל, בגד ים שמלה הוא הפתרון המושלם למי שמעדיפה למשוך פחות תשומת לב לחלק התחתון של הגוף, ומצד שני להיראות גם שיקית, גם סקסית וגם אופנתית.

חזרי לבלוג בגדי ים