בגדי ים מחטבים? לא מה שחשבת - Morena

בגדי ים מחטבים? לא מה שחשבת

אז בואי נתחיל מזה, שלכל אחת מותר ללבוש מה שהיא רוצה ומה שעושה לה טוב. זה לא משנה אם את רזה או מלאה. בת 16 או בת 60. עם פרופורציות של ברבי או ממש לא. אם ביקיני עושה לך טוב ואם את מרגישה בנוח עם עצמך ללבוש ביקיני, תלבשי ביקיני. אם את לא מרגישה בנוח עם ביקיני, אל תלבשי ביקיני.

וכן, גם לנשים שמנות מותר ללבוש ביקיני. זה אולי לא פוליטיקלי קורקט לומר "שמנות", אבל נראה לי שהכוונה מובנת. יש היום מבחר אדיר של בגדי ים סקסיים לנשים עם מבנה גוף מלא. יש ביקיני עם תחתון בגזרה גבוהה עם מחטב שמדגיש את הירכיים, ביקיני עם תחתון בגזרה ברזילאית סקסית או תחתון בגזרה מחמיאה ומחטבת. ויש חזייה עם ברזל נסתר, סטרפלס או גוזייה, שמחזיקים את החזה ותומכים בו. 

את לא חייבת שחור

גם המיתוס שאם את קצת מלאה, עדיף שתלבשי שחור, כי שחור מרזה, כבר נופץ מזמן. תלבשי שחור, אם את אוהבת ללבוש שחור. אבל אם את לא אוהבת שחור, בגזרת בגדי הים כבר מזמן נטשו את הצבע השחור לנשים מלאות. היום יש היצע רחב של צבעים וגזרות, וקטנים הסיכויים שלא תמצאי משהו שאת אוהבת. 

יש בגדי ים חלקים, פרחוניים, עם פסים, נקודות, ועם הדפסים אתניים וטרופיים. ישנם בגדי ים שמשולבים בהם כמה בדים עם דוגמאות שונות או תחרה, וכן שרוכים, כיווצים, רוכסנים, כפתורים וחגורות. כל אלה יוצרים מראה מעניין, שמושך את העין, והופך את בגד הים לכיף אמיתי. כך שקיים סיכוי גדול, שתמצאי יותר מבגד ים אחד שאת אוהבת, תתלבטי מה לקנות, ותקני אפילו יותר מאחד.

בגדי ים מחטבים

מחשבה רבה מושקעת גם בכך שבגד הים בסופו של דבר חושף חלק ניכר מהגוף, ולכן הוא צריך להיות מחטב. לטשטש את הדרוש טשטוש ולהבליט את מה שצריך להבליט. אבל תשכחי ממראה מבוגר וכבד, שעולה בראש כשאומרים את המילה מחטב. כי היום בגדי הים המחטבים יוצרים מראה צעיר, קליל וסקסי, ונותנים אשליה שהגוף שלך חטוב יותר מכפי שהוא באמת. בדיוק כפי שקורה כאשר את לובשת מחטב מתחת לשמלה סקסית. 

בגדי הים האלה עשויים מבדים חזקים בטכנולוגיה חדשנית, בגזרה מחטבת ומחמיאה, שהמחטב הוא חלק בלתי נפרד מהם. כאשר עצבו את בגדי הים האלה, חשבו על כל קימור של הגוף הנשי. הכול כדי שתרגישי בנוח עם הגוף שלך ותחושי ביטחון עצמי בבגד הים, בלי שתצטרכי להתפשר על נוחות.

מחשבה על כל פרט

כחלק מהמחשבה על כל קימורי הגוף הנשי, ברור שגם לבעלות חזה גדול צריך שיהיה מבחר גדול של דגמים, שיחזיקו את החזה ויספקו לו תמיכה. ואכן היום ישנו מגוון של בגדי ים המספקים תמיכה לחזה. ישנם כאלו עם קאפ, כך שאפשר להוסיף להם ריפוד. בגדי ים הנקשרים מאחור בגזרת קולר, שנותנים תמיכה מצוינת לחזה גדול. בגדי ים עם ברזל סמוי וכאלו עם פוש אפ עדין. כל אלו נותנים לך ביטחון בעמידותו של בגד הים ובהתאמה שלו לגופך. הכול כדי שתרגישי הכי בנוח שאפשר, גם בביקיני.

מחשבה רבה הושקעה גם בחלק התחתון של בגד הים. ישנן גזרות עם כיווצים ושרוכים לטשטוש הבטן. וישנן כאלו עם מפתח ירך גבוה, המאריך את הגוף, ומשדר מראה סקסי, למרות שמדובר בבגד ים שלם. לביקיני ישנם תחתונים בגזרה גבוהה ומחטבת עם חגורה מעוצבת נשלפת, הנותנת מראה שיקי. ישנם בגדי ים עם בטנה פנימית אטומה למניעת שקיפות, כך שלא תרגישי מבוכה בשום מצב, והיא גם שומרת על אריכות החיים של בגד הים.

קישוטים, עיטורים ותכשיטים

בגד הים הוא מכלול. כשאת לובשת בגד ים, בדרך כלל את לא לובשת שום פריט לבוש או אופנה נוסף. וכפי שבגדי הים במידות גדולות אינם חייבים להיות בצבע שחור בלבד או שלמים, הם גם לא חייבים להיות חלקים. כדי ליצור מראה מעניין, בבגדי הים ישנם אלמנטים קישוטיים כמו שרוכים, רוכסנים וכפתורים, המעשירים את הגזרה. וכך גם חגורות, תכשיטים, שילובי בדים שונים ותוספות תחרה. 

המילה האחרונה בבגדי הים

אם את מאלו שתמיד הלכו לים או לבריכה עם חולצה ושורטס, ולא העזו להוריד אותם, כדאי שתדעי שישנם גם בגדי ים שמלה עם מחטב. תוספת החצאית מסתירה את הירכיים, ומטשטשת את האזורים שאת רוצה להסתיר, ועם זאת משדרת נשיות ויוצרת גזרה חטובה.

מגוון הדגמים, הצבעים והאפשרויות הוא בשורה עבור נשים מלאות. אז בחרי לעצמך בגד ים למידות גדולות שאת אוהבת, ותראי לעולם מה את שווה.

חזרי לבלוג בגדי ים