בגדי ים שלמים - בגד ים ספורט אלגנט - מתאים לפעילות וגם אלגנטי - Morena

בגדי ים שלמים - בגד ים ספורט אלגנט - מתאים לפעילות וגם אלגנטי

מחפשים בגדי ים שלמים - ספורטיביים ואלגנטיים? בגד ים יכול להיות מתאים גם לפעילות גופנית וגם אלגנטי. חשוב לך ולנו שבגד הים שתלבשי יהיה גם יפה, גם נוח ויענה על צרכיך. כשאת עושה הרבה ספורט ימי, גולשת או צוללנית או אפילו שחיינית מקצועית, את בוודאי כבר מכירה את הדגשים החשובים לבחירת בגדי ים לשחייה מצד אחד אבל גם לזמן השהייה על החוף או על שפת הבריכה.

חשוב שיהיה לך נוח בבגד הים שלך, גם בבגד ים שלם וגם בבגד ים ביקיני!

קודם כל, והכי חשוב - בגדי הים שאת לובשת, צריכים להיות הכי נוחים בעולם. בגד הים צריך להיות גמיש ומחזיק מצד אחד, אבל גמיש וחופשי מצד שני.  איך המשפט מסתדר? בגד הים צריך להחזיק, לתמוך ולחטב אך לאפשר תנועה חופשית. 

אנחנו, בבגדי ים מעוצבים מורנה - מאמינים שברגע שלבשת את בגד הים, חישבי שהידיים שלך לא יתעסקו בזה יותר! מספיק פעם אחת, כדי לשים את בגד הים ולא צריך לסדר כל הזמן את חזיית בגד הים, לחזק את הקשירה, ובוודאי שאינך רוצה להרים כל העת, לתקן או לחזק את תחתית בגד הים. כדי שיהיה לך נוח בבגד הים שלך - ישנן אפשרויות רבות העומדות בפניך, בגד ים ביקיני - שני חלקים, סקסיים, בגזרה גבוהה, בגדי ים מחטבים, בגדי ים שלמים ובגדי ים למידות גדולות. בגד ים שמלה או מכנסון יכול לספק לך את הנוחות כדי שאת תרגישי מושלמת, תמיד!

בגד הים תמיד נשאר על הגוף - גם כשאת על זה וגם כשאת לא

בגד הים חייב לספק את הסחורה, ולכסות תמיד את מה שהוא נדרש לכסות. זה לא פשוט לעמוד בדרישות לבגד ים איכותי, שיתאים גם לספורט ומצד שני שיהיה גם עם אמירה - אלגנטי ומסובב ראשים. בגד הים תמיד נשאר מושלם על הגוף! נפילה מהגלשן, או סיבוב חזק מקיר הבריכה, התחתון והטופ של הביקיני, או בגד ים שלם עם קשירה - צריכים להיות שם, תומכים ומחזיקים, תמיד. האפשרויות הן בלתי מוגבלות: בגדי ים שלמים עם רצועות מוצלבות מאחור, שיתמכו ויחזיקו היטב את החזה ולא ייפתחו וכתפיות שיעזרו לכם לשמור תמיד על החזה בתוך חזיית בגדי הים!

חסרת ביטחון? למתקשות כדאי לבחור בגד ים עם רצועות עבות. הם נוחים יותר מהרצועות הדקות, והתנועה איתן הרבה יותר רופפת. חזה גדול? כדאי לנסות בגדי ים שלמים עם גזרת צוואר גבוה. גזרה זו תומכת היטב בחזה, אך יש לקחת בחשבון שהוא קצת פחות נוח על הצוואר. כשתרצי לקנות בגד ים, אפשר לקנות תמיד אונליין, אבל כדאי ללכת איתו קצת, לקפוץ במקום ופשוט להרגיש איך הוא יושב על גופכן.

החוק השלישי: להיזהר מהשמש - וגם להינות מהמים

אם את עושה ספורט ימי, או הולכת ליום הולדת של חברה, את עלולה למצוא את עצמך שעות על גבי שעות בשמש הקופחת. זו בדיוק הסיבה שחשוב שבגד הים יגן גם עליך מפני השמש. בגד ים שלם נותן הגנה טובה יותר על העור מביקיני, לאלה שרוצות יש אפילו דגמים של בגדי ים עם שרוולים ארוכים, או בגד ים מלא עם שמלה או חולצת חוף. 

חשוב מאוד להגן על עצמך מפני השמש, אבל עדיין רוצה משהו סקסי? בגדי ים שלמים וטנקיני של תחתון וגופיה מגנים על הגוף יותר מביקיני בגזרה ברזילאית, ובעזרת עיצוב מדהים הם יסובבו ראשים. בכל פעם שאתה באה לבחור בגד ים, למה לא להתאים את בגד הים לבגד חוף? בגדי החוף הרבה יותר מתאימים כשהם מסוגננים יותר או עם קצת יותר חשיבה מעבר לחולצה גדולה מהארון.

בגד הים חייב להתייבש במהירות 

בגדי ים חייבים להיות עשויים מבד שמתייבש במהירות, והסיבה לכך היא לא רק התמונות לאינסטוש או לפייסבוק, אלא בעיקר כדי לשמור על ההיגייניות והבריאות שלך. כשאת מבלה זמן רב במים, את לובשת בגד רטוב קרוב לגופך יותר משאת מבחינה, במיוחד בימים חמים. השילוב של סביבה חמה ולחה, עם בגד רטוב בפרט, הם מתכון לאסון! בגד ים עשוי מבד סינתטי ולא מאפשר לאזור להתאוורר - ופטריות אוהבות סביבה לחה. במיוחד כשבגד הים נשאר רטוב. אז כדי לחסוך לעצמך את הסבל, יש לך שתי אפשרויות: כדאי להחליף לבגד יבש כשיוצאים מהמים, או, תמיד לבחור בגד ים מבד שמתייבש במהירות.

על כל של בגד ים מקולקציית בגדי הים של 2021 הושקעה מחשבה והשקעה רבה על כל גזרה, איכות בד, תפר וכיווץ, כי באמת חשוב לנו שתרגישי בנוח בבגד הים שלך.

חזרי לבלוג בגדי ים