בגד ים אחד לא יספיק לך, את יודעת את זה - Morena

בגד ים אחד לא יספיק לך, את יודעת את זה

אנחנו מאוד אוהבים את הים, ואם לא את הים, אז את הבריכה. חורף קצר, וכבר בפסח אפשר ללכת לים. יש שנים, כמו השנה, שאפילו בינואר אפשר ללכת לים. הים תמיד שם, בילוי זול, נפוץ שמתאים לכל גיל. ולמרות החופים המושלמים שיש בארץ, את החופשות שלנו אנחנו אוהבים בעיקר במקומות חמים עם חופי ים עוד יותר מיוחדים. לכל גיחה לים בארץ או בחופשה, יש קוד לבוש מתאים, שדורש מלתחת בגדי ים מתאימה. וכראוי לכל מלתחה, פשוט אי אפשר להסתפק בפריט אחד מכל סוג.
אם לאמר את האמת כל אחת צריכה, שלא לומר, חייבת, שיהיה לה בארון יותר מבגד ים אחד.

בדיוק כמו חופשה, הרי לא תארזי רק גופייה אחת או חולצה אחת, ככה בדיוק את לא יכולה להרשות לעצמך שיהיה לך רק בגד ים אחד. כמו שלא תלבשי כל החופשה את אותה חולצה, ככה בדיוק עם בגד הים.

אינסטגרם, פייסבוק ואפילו טיקטוק - כל אחת רוצה תמונות מושלמות

יותר ויותר שמות לב שהן מאלה שחייבות לשתף ברשתות החבריות: פייסבוק ואינסטגרם כל דבר…
כל אחת אוהבת לשתף תמונות שונות: חופים, נופים, אנשים שמחים, אווירה של חופשה ועוד. לא סתם נראה שכולם שם, כי אם זה לא תועד, זה לא קרה - ככה זה היום!
לטוב ולרע, כולם רוצים שהחיים שלהם ייראו כמו באינסטגרם. בדיוק בגלל זה, גם את חייבת יותר מבגד ים אחד, שלא לומר, בגד ים אחד לכל יום של חופשה. לוק שונה לכל יום תוכלי למצוא בקולקציה של מורנה ליין - בגדי ים מושלמים לכל אחת.
כדאי שיהיו לך כמה בגדי ים בצבעים שונים ובגזרות שונות. בדיוק כמו שיש לך המון חולצות שונות זו מזו, טופים בשלל צבעים וצורות. אם כבר אז כבר את חייבת להתייחס באותו האופן גם לבגדי ים.
עוד פריט לבוש, שבקיץ את לובשת המון. ואת הרי רוצה לגוון, להחליף, ליצור עניין. בחופשות זה אפילו עוד יותר חשוב, בטח אם את פעילה באינסטגרם או בפייסבוק. גם את תהיי מרוצה, וגם העוקבים שלך יירצו להמשיך לעקוב אחרייך, ויחכו לתמונות שאת מעלה.

תמיד עם אותו בגד ים ? גם לים, לבריכה ולמסיבת החוף או הבריכה?

את צריכה יותר מבגד ים אחד גם אם את נשארת בארץ. בעונה החמה, ים, בריכה, או במסיבה. יכול להיות שתרצי לשלב את בגד הים עם חצאית או עם טופ מתאים, ואולי עם איזה כובע, או פריט חוף אחר, ואז בגד הים הופך לבגד הבסיסי, כמו כל פריט לבוש אחר שאותו את משלבת במלתחה השלמה.
את לא חייבת ביקיני. אם את לא מרגישה בנוח להסתובב עם ביקיני, את ממש לא חייבת. אבל אם את רוצה בגד ים ביקיני, את חייבת שהחלק העליון של בגד הים, החזייה או הגוזייה בביקיני, ישתלבו נכון עם בגדי חוף אחרים.
תזכרי שבהרבה בתי מלון ובאתרי נופש יש חדרים עם בריכות פרטיות, אז אף אחד לא רואה אותך עם הביקיני ואת יכולה לעבוד על השיזוף המושלם. רק ששיזוף כדאי שתעשי במידה!
אם את במסיבת בריכה פרטית עם חברות טובות, אולי איתן כן תרגישי בנוח עם ביקיני. רק לזה, שווה לך להשקיע בביקיני שאת אוהבת.

גם כשאת במונוקיני וטנקיני יסובבו אחרייך את הראש

לא אוהבת ביקיני? יש לזה היום פתרונות במגוון צורות, אחת מהן היא המונוקיני. ללכת עם בגד ים שלם ולהרגיש בלי, ואולי הפוך. בבגדי ים מונוקיני מלפנים זה נראה כמו בגד ים שלם, ומאחור כמו ביקיני. מטשטש את הבטן ומחטב את המותניים.
רק תדעי, אם את לא רוצה למשוך מבטים על החוף, אולי עדיף שלא תלבשי בגד ים כזה. כי אי אפשר שלא לשים לב לאישה שלובשת מוניקיני.
בגד ים במראה גולשים עם חולצה ארוכה, עם ההדפס הנכון, ימשוך אלייך מבטים, ותעשי רושם מגניב ומעודכן. ואת ממש לא חייבת לדעת לגלוש בשביל ללבוש בגד ים כזה.
היתרון שלו הוא דווקא בזה שהוא מגן מפני השמש, ומכסה את החלק העליון של הגוף.
אם את מעדיפה לפעמים לכסות את החלק התחתון של הגוף או לטשטש את המותניים, אז בשבילך יש בגד ים עם חצאית או מכנסונים, ואולי טנקיני. הטנקיני הוא בכלל המצאה גאונית, שני חלקים עם הנוחות של ביקיני ועם הכיסוי של בגד ים שלם.

בגד ים מתאים לכל אירוע

הלוק הנכון לכל סיטואציה, זה בדיוק מה שהמגוון הרחב מאפשר לך. לפעמים את מעדיפה מראה חשוף יותר, לפעמים מראה רשמי יותר, בדיוק כפי שאת בוחרת את הבגד המתאים לכל אירוע כך גם עם בגדי הים. לפעמים סתם לא בא לך ללבוש את אותו בגד ים שוב ושוב ושוב. כבר טחנת עליו, כולם ראו אותו, את חייבת לגוון. את הרי לא תוותרי על הבילוי בים או על מסיבת החוף! בטוח תוכלי למצוא בגד ים מושלם בשבילך בקולקציית בגדי הים 2021 !
אז אם לא בא לך ללבוש את בגד הים היחיד שיש לך, וכבר טחנת עליו?
הגיע הזמן להתחדש! את צריכה לפחות עוד בגד ים אחד, אם לא שניים!!!

חזרי לבלוג בגדי ים