להרכיב את בגד הים שלך - Morena

להרכיב את בגד הים שלך

רבות מאתנו כבר הבינו בעצמן שהמשפט: "ידע הוא כוח" איננו סתם משפט, במשפט זה יש הרבה אמת והוא חל על תחומים רבים, כן, גם בכל הקשור לאופנה, לרבות בגדי ים. לשמחתנו, היום אנו יכולות להרכיב לעצמנו את בגדי הים המתאימים ביותר לאופיינו ולמבנה הגוף שלנו. האפשרות להתאים בין חלק תחתון ובין חלק עליון, מקנה לנו את היכולת להדגיש חלקים מסוימים בגופינו, לטשטש חלקים אחרים ולבחור בצבעים שמחמיאים לגוון עור שלנו ולגופינו. אך כדי לדעת כיצד להרכיב לעצמנו את בגד הים, לא מספיק לדעת רק את מידת היקף החזה, גודל החזה וגודל התחתון שנחוצים לנו, חשוב להכיר את מבנה הגוף שלנו. ידע בנושא יוכל לשרת אותנו ולסייע לנו לבחור בבגד ים שמחמיא לנו וגורם לנו להיראות נפלא ולהרגיש מצוין כשאנחנו מבלות בים או בבריכה.

4 עצות להרכבת בגדי ים

לפניכן 4 עצות שמתאימות לסוגים שונים של מבנה גוף. עצות אלו יוכלו לסייע לכן להרכיב את בגד הים שלכן, כך שכשתלבשו אותו תראו במיטבכן:
  1. מבנה גוף משולש – אם ירכייך מעוגלות והחלק העליון של גופך צר יותר, יתאים לך מאוד תחתון חצאית. תחתון מסוג זה יכסה את האזור הרחב ביותר של הירכיים ויעניק לך מראה קלאסי. כמו כן, יתאים לך לבחור במכנסון או בתחתון בגזרה גבוהה. חשוב לבחור בחלק תחתון שאינו מכיל הדפסים בולטים. לגבי החלק העליון – תוכלי לבחור בחזייה עם מחשוף עמוק או בחזייה עם טקסטורות. חזייה מסוג זה תמשוך תשומת לב לאזור ותגרום לטשטוש של אזור הירכיים.
  2. בטן מלאה – במקרה שבטנך מלאה, תוכלי לבחור למשל בבגד ים טנקיני שמשלב בין תחתונים וגופייה ומאפשר כיסוי של הבטן. תוכלי לבחור בבגד ים שמכיל קפלים ועיצובים באזורים מסוימים, בצורה זו תוכלי להגדיר את המותניים ולטשטש את אזור הבטן. כמו כן, תוכלי לבחור בבגד ים בגזרת מעטפה. במידה שהבטן התחתונה שלך מלאה, תוכלי לבחור בתחתון בגזרה גבוהה.

מעוניינות לרכוש לעצמך בגד ים חדש?

תוכלי לרכוש בגד ים במידות גדולות בשלל דגמים, צבעים והדפסים, בגד ים שלם הכולל חצאית מעליו, ביקיני במגוון עצום של גזרות, בגדי ים במידות גדולות, טנקיני ועוד. מורנה בגדי ים מעוצבים - מבחר ענק של בגדי הים, מאפשר לכל אישה או נערה לבחון כמה וכמה סגנונות, גזרות ועיצובים של בגדי ים עד קבלת ההחלטה על בגד הים המתאים לה ביותר. החברה שלנו קיימת משנת 2002, ומאז ועד היום אנו מקפידים לחדש את מבחר בגדי הים שלנו בתדירות גבוהה ולהפתיע את לקוחותינו עם שפע דגמים יפים ומחמיאים. בין מגוון בגדי הים שאנו משווקים, תוכלי למצוא אצלנו בגדי ים שלמים, בגדי ים בקיני ובנוסף לכך, בגדי ים טנקיני מחמיאים ויפים. מצאתן בגד ים שמוצא חן בעיניכן? תוכלו לבצע את ההזמנה ישירות מהאתר. בגדי הים המרהיבים לעונת הקיץ הקרובה מבטיחים המון הפתעות הן לגבי בגדי ים שלמים והן בגזרות הביקיני.
חזרי לבלוג בגדי ים