בגדי ים לנשים מלאות - איך להראות סקסית בכל מידה? - Morena

בגדי ים לנשים מלאות - איך להראות סקסית בכל מידה?

החיפוש אחר בגד ים עשוי להיות קשה עבור נשים מלאות, שבחלק מהמקרים סובלות מדימוי גוף שלילי. דימוי הגוף השלילי הופך את חווית הרכישה לבעייתית ביותר, כך שכל חוויית הקנייה – במידה שהיא מתבצעת והאשה הולכת לים ולא מוותרת על ההנאה, מעורר תחושות קשות. אך אם בוחנים את המציאות, נראה שאשה מלאה יכולה בהחלט להיראות מושכת וסקסית אם היא מרגישה בנוח עם גופה ויודעת כיצד לבחור את הלבוש שלה.

על הגורמים שמשפיעים על דימוי גוף 

נשים רבות סובלות מדימוי גוף נמוך משום שמבנה גופן אינו דומה ל"מבנה הגוף האידיאלי", כאן חשוב להבין שמבנה גוף אידיאלי משתנה בין תקופות.  אם נבחן את ההיסטוריה, נגלה שבשנת 1,400 היו הנשים המלאות נחשבות ליפות. עם חלוף השנים, החלה החברה לקדש את המראה הרזה ודוגמניות ושחקניות רזות תפסו את מרכז הבמה, ניתן להבין מכך שיש למדיה השפעה ניכרת על האופן שבו נשים מתייחסות לגופן.  ישנה גישה שטוענת שדימוי הגוף מושפע מ-3 גורמים עיקריים: הגורם הראשון הוא רמת המודעות לאידיאל הרזון, הגורם השני הוא ההפנמה של האידיאל והגורם השלישי הוא הרצון להפחית מהמשקל. המחשבה שהמראה הרזה הוא המראה היפה קשורה למרכיבים התנהגותיים ורגשיים.  מעניין לדעת שמחקר שנערך בנושא קבע כי ישנו קשר חלש בין הדמויות שמוצגות לנו במדיה ובין דימוי הגוף השלילי, וכי ישנו קשר חזק בין האופן שבו ההורה מתייחס למשקל של הילד/ה ולהקנטות של ילדים בנוגע למשקל. לאחר ההסבר הקצר על דימוי גוף שלילי, נחזור לנושא בו אנו עוסקים – על בחירה נכונה של בגדי ים לנשים מלאות.

מבחר בגדי הים שמתאימים לנשים מלאות ומספר דגשים

כפי שהזכרנו בתחילת המאמר – אשה שמרגישה טוב עם גופה ויודעת כיצד לבחור את הבגדים שהיא לובשת, תראה טוב. במקרה של בחירת בגד ים, ניתן לראות שבמהלך השנים האחרונות חלו שינויים רבים בתחום.  היום ניתן למצוא מגוון בגדי ים שמתאימים לנשים מלאות, כן, לרבות בגדי ים בקיני. כמו כן, ניתן למצוא בגדי ים עם חצאית, טנקיני - שהוא שילוב בין בקיני ובין בגד ים שלם וישנם שפע בגדי ים שלמים בעיצובים שונים.  חשוב לדעת שיש בגדי ים שעשויים מבדים מחטבים שתומכים בגוף ומעניקים לו מראה "אסוף" יותר. נוסף על כך, חשוב ללבוש את החזיה של בגד הים בצורה נכונה: במידה שהאשה בוחרת ללבוש בקיני, חשוב שהיא תבחר בחזייה שאוספת את החזה ושהיא תקשור את הכתפיות בצורה נכונה. ניתן למצוא בגדי ים עם מגוון סוגים של כתפיות ויש להתאים את סוג הכתפייה ואת אורכה למבנה הגוף. נושא חשוב נוסף הוא לא להתפשר על מידות ועל נוחות. יתרון של רכישת בגדי ים בימינו הוא שניתן לייצר מיקסים בין חלקיו של בגד הים ועל ידי כך, להתאים את בגד הים למבנה הגוף.

מעוניינות לרכוש לעצמך בגד ים חדש?

תוכלי לרכוש בגד ים במידות גדולות בשלל דגמים, צבעים והדפסים, בגד ים שלם הכולל חצאית מעליו, ביקיני במגוון עצום של גזרות, בגדי ים במידות גדולות, טנקיני ועוד. מורנה בגדי ים מעוצבים - מבחר ענק של בגדי הים, מאפשר לכל אישה או נערה לבחון כמה וכמה סגנונות, גזרות ועיצובים של בגדי ים עד קבלת ההחלטה על בגד הים המתאים לה ביותר. החברה שלנו קיימת משנת 2002, ומאז ועד היום אנו מקפידים לחדש את מבחר בגדי הים שלנו בתדירות גבוהה ולהפתיע את לקוחותינו עם שפע דגמים יפים ומחמיאים. בין מגוון בגדי הים שאנו משווקים, תוכלי למצוא אצלנו בגדי ים שלמים, בגדי ים בקיני ובנוסף לכך, בגדי ים טנקיני מחמיאים ויפים. מצאתן בגד ים שמוצא חן בעיניכן? תוכלו לבצע את ההזמנה ישירות מהאתר. בגדי הים המרהיבים לעונת הקיץ הקרובה מבטיחים המון הפתעות הן לגבי בגדי ים שלמים והן בגזרות הביקיני.
חזרי לבלוג בגדי ים