דוגמנית מדגמנת בגד ים ביקיני בצבע אדום איכותי של מורנה חברת בגדי ים ישראלית . ברקע מזרון ושמיכה עם זר פרחים. חופשה - לייפ סטייל

הגיע הזמן להפנים: בגדי ים קונים דווקא בחורף!!!

דווקא בחורף, כשקר וגשום וממש לא בא להוריד את כל השכבות - זה הזמן לקנות בגד ים! נכון, זה אולי לא הדבר הראשון שחושבים עליו, אבל יש כמה יתרונות מפתיעים, הנה 5 הסיבות העיקריות:

אין לחץ

הזמן של החורף, הוא זמן הפוגה קצר אומנם, אבל בהחלט הפוגה. התקופה מאפשרת לקנות בגדי ים כשאנחנו רגועות ונינוחות. בחורף פשוט אין לחץ של זמנים.
זה יתרון משמעותי - הלחץ שמביא איתו לקניות אימפולסיביות ולא מוצלחות במיוחד, לא איתנו.

בחורף בדרך כלל, את לא זקוקה לבגד ים בדחיפות לחופשה הקרובה, יש לך זמן עד שתצטרכי ללבוש אותו.

זאת ההזדמנות שלך להסתובב בין חנויות שונות, בין אתרי האינטרנט הרבים אפילו יותר.
תוכלי להתרשם ממגוון דגמים, למדוד דגמים רבים (אם אין סגר), עד שתמצאי את בגד הים המושלם בשבילך - ליין מורנה של בגדי הים - הוא בדיוק בשביל כל אחת מכן.
כשאת בוחרת בגד ים בחורף, תזכרי שיש נטייה לטשטש את הגוף קצת יותר. לכן את צריכה לבחור בגד ים שתאהבי ותהיי שלמה גם עם הצבעים וגם עם הגזרה שלו, ובעיקר - איך שהוא יושב עלייך ואיך שאת נראית איתו.
כשאת קונה בגד ים בחורף, אל תתפשרי על בגד ים שאת לא אוהבת: אם הצבע מושלם עלייך, אבל הגזרה מדגישה בדיוק את החלקים שאת פחות אוהבת, את גם לא תרגישי איתו בנוח בקיץ.
אם בחורף זה היה נראה לך מציאה וחשבת שתוכלי ללבוש אותו בקיץ, רוב הסיכויים שכשיגיע הקיץ בגד הים יישאר בארון, ואת תחפשי משהו אחר. לכן הזמן הוא יתרון, ואת יכולה לקנות בגד ים בחורף בנחת ובלי לחץ.

גם בחורף צריך בגדי ים

במחשבה ראשונה זה אולי לא נשמע הגיוני , אבל גם בחורף לפעמים צריך בגד ים (ואולי שניים). בבתי המלון יש בריכות מחוממות, ג'אקוזי או ספא. כך שאם את מתכננת לצאת לחופשה (כנראה בארץ) בחורף, עדיין תצטרכי לארוז בגד ים. אם תעשי קנייה חכמה של בגד ים בחורף, תוכלי גם ליהנות מבגד ים במחיר נמוך יותר, וגם להגיע לחופשה עם בגד ים שיקי ואופנתי, שמתאים לך בדיוק, ומחמיא למראה גופך.
עכשיו, זה אולי נשמע כמו אשליה או חלום עם הקורונה והסגרים. אבל המצב הזה יהיה מאחורינו מתישהו, ואז נחזור לבלות, לצאת לחופשות ולנסוע לחו"ל גם בחורף.
לכן, אם את מתכננת נכון את הזמנים ויודעת לנצל מבצעים, תוכלי להזמין חופשות ליעדים חמימים לחורף, ולכוון את קניית בגד הים לחופשה לחורף גם כן. את יודעת שלא תוכלי לטעות!

המוטיבציה הטובה ביותר על מנת להכין את הגוף לקיץ

נשמע קצת מוזר, אבל בגד ים חדש בארון בחורף יכול לתת לך בדיוק את המוטיבציה הדרושה כדי לשמור על הגוף שלך כמו שהוא, גם בתקופת החורף וגם בתקופת הסגר. להקפיד על תזונה כמו תמיד, להמשיך להתאמן, אולי להתחיל להתאמן. ככה זה אצלי.
המחשבה שקניתי בגד ולא יצא לי ללבוש אותו אפילו פעם אחת, מבאסת אותי. הוא סתם שוכב בארון. השקעתי מחשבה וכסף, אבל הוא מוטל חסר תועלת בארון.
לכן, כשאני אסתכל אחורה, אני אתבאס על עצמי שלא שמרתי על הגוף שלי והתעצלתי להתאמן.
אני חושבת שאם אפשר לנצל את כל היתרונות שיש בחורף ולקנות בגד ים, אפילו ביקיני, דווקא כשבחוץ גשום וקר, זה יכול לדרבן גם לשמור על הגוף. ולו רק כדי שכשיגיע הקיץ, נוכל ללבוש את בגד הים החדש ולהשוויץ בו. במקום שעכשיו בקיץ אנחנו נחשוב "איך לא חשבנו על זה קודם", תחשבי על החוויה הראשונה של לשלוף מהארון בגד ים חדש, מקולקציית בגדי הים 2021, בלי לחץ, בלי כאב ראש, בלי שהזענו בחיפושים, ולגרוף מחמאות.

ציפייה לקיץ

קניית בגד ים בחורף פשוט תזכיר לכן את הקיץ, אני מבינה, הסיבה הזו היא לאלו מביניכן שאוהבות את הקיץ ומתגעגעות אליו.
הידיעה שהחורף לא כאן לנצח, שאוטוט יגיעו ימים חמים, כי, החורף שלנו לא כל כך ארוך, והסגר צריך להסתיים מתישהו…
גם אם עכשיו זאת לא המחשבה, הקיץ כבר ממש ממש מעבר לפינה - רק בגלל זה כדאי לקנות בגד ים בחורף.
החיוך על הפנים מהתחושה שעוד שנייה הקיץ כבר כאן!

והסיבה כנראה החשובה ביותר: מחיר בגד הים!

קנייה חכמה! פשוט תעשי קנייה חכמה!
את מאלו שתמיד מחפשות את המחירים הטובים ביותר? סקר שוק לכל דבר שאת קונה?
אז זאת עובדה - החורף הוא הזמן המושלם לקנות בגד ים.
מי מעזה לקנות בגד ים כשגשום וקר?
גם את יכולה למצוא בחורף בגדי ים בהנחות של עד 70% - רק אם את מתכננת מראש. זה הכי הגיוני, עניין של היצע וביקוש: בקיץ יקר כי הביקוש גדול יותר. מנגד, בחורף, כשקר מדי הביקוש יורד, ואיתו גם המחירים! בקיץ לא היית מרשה לעצמך לקנות, או היית מתלבטת, עכשיו זאת הזדמנות לקנות בגד ים או שניים באותו המחיר! תוכלי לקנות יותר מבגד ים אחד, להעשיר את המלתחה שלך, בלי להעמיס על חשבון הבנק.

אל תספרי לחברות מאיפה רכשת את בגד הים המהמם, ובטח שלא כמה הוא עלה לך, הן פשוט לא יאמינו. מבטיחה, אם כבר ניצלת את החורף וקנית יותר מבגד ים אחד, תזכי לתגובות ולמחמאות רבות עוד יותר. על החשיבה החכמה, על יכולת התכנון שלך, על הקנייה המעולה, ובעיקר, על המראה שלך.
הצלחת לשמור על עצמך, דאגת לעצמך בחורף, והנה עוד רגע את קוצרת את הפירות.
הדאגה היחידה שנשארה לך: איזו תמונה להעלות לאינסטגרם או לפייסבוק =)

חזרי לבלוג בגדי ים