בגדי ים קונים בחורף, בייחוד כשהחורף קר וגשום - Morena

בגדי ים קונים בחורף, בייחוד כשהחורף קר וגשום

למה באמת לקנות בגדי ים דווקא בחורף, כשקר וגשום וממש לא בא להוריד את כל השכבות? כמה שזה אולי לא הדבר הראשון שחושבים עליו, יש לזה באופן מפתיע כמה יתרונות. הנה 5 מהם.

סיבה ראשונה: מחיר בגד הים

אם גם את מאלו שתמיד מחפשות את המחירים הטובים ביותר לכל דבר שאת קונה, אז כדאי לך לדעת, שהחורף הוא הזמן המושלם לקנות בגד ים. כי מי מעז לקנות בגד ים כשגשום וקר? אבל מי שמתכננת מראש, יכולה למצוא בחורף בגדי ים בהנחות של עד 70%. וכשחושבים על זה לעומק מבינים שזה הכי הגיוני. עניין של היצע וביקוש. בקיץ יקר יותר כי הביקוש גדול יותר. בחורף, כשקר מדי להתפשט ולמדוד בגד ים בחנות, הביקוש יורד, ואיתו גם המחירים. זאת הזדמנות לקנות בגד ים שבקיץ לא היית מרשה לעצמך לקנות. ואת תוכלי לקנות יותר מבגד ים אחד, להעשיר את המלתחה שלך, שני בגדי ים מסוג ביקיני ? בלי להעמיס על חשבון הבנק.

סיבה שנייה: גם בחורף צריך בגד ים

זה אולי לא נשמע הגיוני במחשבה ראשונה, אבל גם בחורף לפעמים צריך בגד ים. ברוב בתי המלון ישנן בריכות מחוממות, ג'אקוזי או ספא. כך שאם את מתכננת לצאת לחופשה בחורף, עדיין תצטרכי לארוז בגד ים. ואם תתכנני נכון, תוכלי גם ליהנות מבגד ים במחיר נמוך יותר, וגם להגיע לחופשה עם בגד ים שיקי ואופנתי, שמתאים לך בדיוק, ומחמיא למראה גופך. 

עכשיו, עם הקורונה והסגרים, זה אולי נשמע כמו אשליה או חלום. אבל המצב הזה ייגמר מתישהו, ואז נחזור לבלות, לצאת לחופשות ולנסוע לחו"ל גם בחורף. ואם את מתכננת נכון את הזמנים ויודעת לנצל מבצעים, תוכלי להזמין חופשות ליעדים חמימים לחורף, ולכוון את קניית בגד הים לחופשה לחורף גם כן. המבטים שתמשכי והראשים שיסתובבו אחרייך יחזקו את התחושה שעשית נכון, במיוחד עם בגד הים הסקסי הנכון עבורך. 

סיבה שלישית: אין לחץ

החורף מאפשר לנו לקנות בגדי ים כשאנחנו רגועים ונינוחים. בחורף אין לחץ של זמנים. וזה יתרון, כי לחץ בדרך כלל מביא לקניות אימפולסיביות ולא מוצלחות במיוחד. ובחורף, אם את לא זקוקה לבגד ים בדחיפות לחופשה הקרובה, יש לך שפע של זמן עד שתצטרכי ללבוש אותו. ככה תוכלי להסתובב בין חנויות שונות, בין אתרי אינטרנט רבים יותר, להתרשם ממגוון דגמים רב יותר, למדוד דגמים רבים יותר, עד שתמצאי את בגד הים המושלם. זה שמדגיש את מה שאת רוצה להדגיש, ומטשטש את המקומות שאת מעדיפה להסתיר. 

בכל מקרה, כשאת בוחרת בגד ים בחורף, חשוב שתזכרי שבחורף אנחנו נוטות לטשטש את הגוף, לכסות. לכן את צריכה לבחור בגד ים שתאהבי ותהיי שלמה גם עם הגזרה שלו, גם עם הצבעים, ובעיקר עם איך שהוא יושב עלייך ואיך שאת נראית איתו. כי אם תאהבי את הגזרה, ולא את הצבע, לא תרגישי איתו בנוח. אם הצבע מושלם עלייך, אבל הגזרה מדגישה בדיוק את החלקים שאת פחות אוהבת, את גם לא תרגישי איתו בנוח. לכן גם כשאת קונה בגד ים בחורף, אל תתפשרי על בגד ים שאת לא אוהבת. כי אם בחורף זה היה נראה לך מציאה וחשבת שתוכלי ללבוש אותו בקיץ, רוב הסיכויים שכשיגיע הקיץ בגד הים יישאר בארון, ואת תחפשי משהו אחר. לכן הזמן הוא יתרון, ואת יכולה לקנות בגד ים בחורף בנחת ובלי לחץ.

סיבה רביעית: מוטיבציה להכין את הגוף לקיץ

יכול להיות שזה נשמע קצת מוזר, אבל בגד ים חדש בארון בחורף, יכול לתת לך מוטיבציה לשמור על הגוף שלך לקראת הקיץ. להמשיך להתאמן, אולי להתחיל להתאמן, להקפיד על תזונה. ככה זה אצלי. כי המחשבה שקניתי בגד ולא יצא לי ללבוש אותו אפילו פעם אחת, מבאסת אותי. הוא סתם שוכב בארון. הוצאתי עליו כסף, השקעתי מחשבה (ברמה מסוימת), והוא מוטל חסר תועלת בארון. וכשאני אסתכל אחורה, אני אתבאס על עצמי שלא שמרתי על הגוף שלי והתעצלתי להתאמן.

לא יודעת איך זה אצלך. ככה זה אצלי. ואני חושבת שאם אפשר לנצל את כל היתרונות שיש בחורף ולקנות בגד ים, דווקא כשבחוץ גשום וקר, זה יכול לדרבן גם לשמור על הגוף. ולו רק כדי שכשיגיע הקיץ, נוכל ללבוש את בגד הים החדש ולהשוויץ בו. גם ניצלנו את המבצעים, גם קנינו בגד ים שאחרת לא בטוח שהיינו יכולות להרשות לעצמו, וגם שמרנו על הגוף. ועכשיו בקיץ אנחנו חושבות "איך לא חשבנו על זה קודם". איזה כיף זה לשלוף מהארון בגד ים חדש, בלי לחץ, בלי כאב ראש, בלי שהזענו בחיפושים עכשיו, ולקבל מחמאות.

סיבה חמישית: ציפייה לקיץ

הסיבה הזו נוגעת לאלו מביניכן שאוהבות את הקיץ ומתגעגעות אליו. קניית בגד ים בחורף פשוט תזכיר לכן את הקיץ. הידיעה שהחורף לא כאן לנצח, שאוטוט יגיעו ימים חמים, כי, מה לעשות, החורף שלנו לא כל כך ארוך. וגם אם עכשיו זה לא נראה סביר, הקיץ כבר מעבר לפינה. רק בגלל זה כדאי לקנות בגד ים בחורף. החיוך על הפנים מהתחושה שעוד שנייה הקיץ כבר כאן, שווה הכול, במיוחד אם בגד הים עלה לך רק 99 ש"ח!

עכשיו נשאר לך רק להעלות תמונות לאינסטגרם, ולספר לחברות מאיפה רכשת את בגד הים המהמם. כשהן ישמעו כמה הוא עלה לך, הן לא יאמינו. יותר מזה, אם כבר ניצלת את החורף וקנית יותר מבגד ים אחד, תזכי לתגובות ולמחמאות רבות עוד יותר. על החשיבה החכמה, על יכולת התכנון שלך, על הקנייה המעולה, ובעיקר, על המראה שלך.

הצלחת לשמור על עצמך, דאגת לעצמך בחורף, והנה את קוצרת את הפירות!

חזרי לבלוג בגדי ים