סוגי בגדי ים וההבדלים ביניהם - Morena

סוגי בגדי ים וההבדלים ביניהם

מבחר בגדי הים שניתן למצוא בימינו עשוי לבלבל כל אחת. רבות מאתנו כבר התרגלו לבחור בסוג מסוים של בגד ים ולרכוש את אותו סוג בכל פעם שהן רוכשות בגד ים. אז נכון שניתן למצוא שפע דוגמאות ועיצובים של כל אחד מהסוגים של בגדי הים, אך תמיד טוב להכיר את האפשרויות ולבדוק את הגזרות השונות, תמיד טוב לגוון, בעיקר אם יש סוג של בגד ים שמתאים יותר למבנה הגוף שלנו. לפני מספר שנים היה ניתן למצוא מעט סוגים של בגדי ים. בימים אלו היו נשות העולם יכולות לבחור בין בגד ים בקיני ובין בגד ים שלם. אופציות אחרות לא היו קיימות. לשמחת רבות, עולם האופנה התפתח, עם דגש על אופנת החוף, והיום ניתן למצוא בגדי ים מסוגים נוספים ובנוסף לכך שמלות חוף, חצאיות חוף, פראו קשירה, חולצות רשת שמתאימות לחוף, ביגוד ואביזרים רבים נוספים.

מצעד בגדי הים

כפי שצוין – היום ניתן לבחור בין מגוון סוגים של בגדי ים. מיד נסביר על הסוגים השונים של בגדי הים אותם ניתן לרכוש בימינו. במידה שאתם מעוניינות להכיר את סוגי בגדי הים, נשמח להציג אותם בפניכן:
  1. בקיני – את בגד הים הביקיני רובינו מכירות היטב, מדובר על בגד ים וותיק בשוק האופנה. בגד הים הביקיני שמורכב מ-2 חלקים: חזייה ותחתון, היה ונשאר באופנה. את הביקיני ניתן למצוא בשלל דגמים, צבעים, מרקמים ועיצובים. אפשר למשל למצוא חזיות סטרפלס, חזיות מרופדות, חזיות משולשים וחזיות קולר. התחתון של הביקיני יכול להיות בין היתר: תחתון ברזילאי, תחתון נמוך, תחתון גבוה או חוטיני. לשמחתנו, נשים שבוחרות בביקיני יכולות להרכיב את בגד הים שלהן ולבחור בשילוב שהן הכי אוהבות.
  2. בגד ים שלם – בגדי ים שלמים, גם הם, וותיקים מאוד בעולם האופנה. אם לפני מספר שנים היו בגדי הים השלמים פחות פופולאריים מסוגים אחרים של בגדי ים, הרי ש"מעמדם" השתנה, והיום הם נחשבים לאופנתיים ביותר. שפע העיצובים, הגוונים והסגנונות, הפכו את בגדי הים השלמים שנחשבו לשמרניים להרבה יותר זוהרים ופופולאריים. בין האפשרויות הרבות בהן ניתן לבחור יש לציין: בגדי ים שלמים עם תחתון ברזילאי, מחשופים עמוקים בחזה, מחשופים עמוקים בגב וסגנונות נוספים.
  3. טנקיני – הטנקיני מורכב מגופייה ותחתון. מדובר על בגד ים מסוג חדש יחסית והיתרון הבולט שלו הוא שהוא מאפשר לנשים שלא מעוניינות לחשוף את הבטן לכסות את גופן, אך יחד עם זאת, לשחק עם חלקיו של בגד הים. גם במקרה של טנקיני ניתן למצוא מגוון נרחב של אפשריות ולבחור בגופיות באורכים, עיצובים וסגנונות שונים ובתחתונים בעיצובים מגוונים.
  4. מונוקיני – המונוקיני, (אותו עיצב רודי גרניך בשנת 1964 כדי להביע מחאה נגד החברה שמדכאת נשים), יוצר שילוב מעניין בין בגד ים שלם ובין בקיני, אך השילוב נעשה באופן שונה מהאופן שבו הוא נעשה במקרה של טנקיני. מונוקיני הינו בגד ים שמורכב מחזייה ותחתון כשבין שני החלקים ישנה יריעת בד. יריעת הבד מחברת בין החלקים באזור של הבטן. המונוקיני מגיע במגוון עיצובים ותמיד הבטן מכוסה והגב חשוף.

מעוניינות לרכוש לעצמך בגד ים חדש?

תוכלי לרכוש בגד ים במידות גדולות בשלל דגמים, צבעים והדפסים, בגד ים שלם הכולל חצאית מעליו, ביקיני במגוון עצום של גזרות, בגדי ים במידות גדולות, טנקיני ועוד. מורנה בגדי ים מעוצבים - מבחר ענק של בגדי הים, מאפשר לכל אישה או נערה לבחון כמה וכמה סגנונות, גזרות ועיצובים של בגדי ים עד קבלת ההחלטה על בגד הים המתאים לה ביותר. החברה שלנו קיימת משנת 2002, ומאז ועד היום אנו מקפידים לחדש את מבחר בגדי הים שלנו בתדירות גבוהה ולהפתיע את לקוחותינו עם שפע דגמים יפים ומחמיאים. בין מגוון בגדי הים שאנו משווקים, תוכלי למצוא אצלנו בגדי ים שלמים, בגדי ים בקיני ובנוסף לכך, בגדי ים טנקיני מחמיאים ויפים. מצאתן בגד ים שמוצא חן בעיניכן? תוכלו לבצע את ההזמנה ישירות מהאתר. בגדי הים המרהיבים לעונת הקיץ הקרובה מבטיחים המון הפתעות הן לגבי בגדי ים שלמים והן בגזרות הביקיני.
חזרי לבלוג בגדי ים