טנקיני איכותי –  6 דרכים להארכת אורך החיים של בגד הים - Morena

טנקיני איכותי –  6 דרכים להארכת אורך החיים של בגד הים

טנקיני איכותי – 6 דרכים להארכת אורך החיים של בגד הים
טנקיני איכותי יכול ללוות אתכן במשך מספר שנים, במספר חופי ים ובמספר מסיבות בריכה כיפיות ומטורפות. למרות זאת, זה כמעט לא משנה כמה איכותי הטנקיני שרכשתן, אם לא תשמרו עליו, הוא ייהרס יחסית מהר.
במטרה לשמור על בגד הים שלכן במצב מצוין, יש מספר פעולות שאתן יכולות לבצע. גלו מהן כדי שתוכלו לשמור על הטנקיני שלכן במצב טוב לאורך זמן.
 
חשבנו שרוב הנשים עושות זאת אך להפתעתנו גילנו שזה ממש לא המצב. אחת הדרכים המרכזיות ביותר לשמירה על איכות הטנקיני שלכן הוא לשטוף את בגד הים במים מיד כשחוזרים הביתה או אפילו בברזים הפרושים בחוף.
שטפו את בגד הים במים קרים כדי להסיר את המלח, החול או הכלור שעדיין נשארו עליו. שפשפו היטב את בגד הים (אך לא חזק מדי) כדי לוודא שאכן כל החומרים הללו ירדו והטנקיני שלכן נקי.
 

מכונת כביסה היא האויב


מכונת הכביסה אומנם מתאימה לשאר פרטי הלבוש שלכן אך ממש לא לבגד ים טנקיני איכותי. שימוש במכונת כביסה אומנם חוסכת זמן ועבודה אך פוגעת אנושות באיכות של בגד הים. השטיפה של בגד ים מסוג זה צריכה להתבצע באופן ידני.
השתמשו במרכך כביסה כדי לתת לטנקיני שלכן ניחוח מרענן ונעים. כך, תשמרו על הבד של בגד הים וגם על צבעו האחיד. שימוש במכונת כביסה עלול להרוס את האלמנטים הללו ויגרמו לכך שחיי המדף של בגד הים יהיו קצרים הרבה יותר.

דרכי הייבוש


לאחר ששטפתן בצורה ידנית את הטנקיני האיכותי שלכן, הגיע זמן הייבוש. אנחנו חושבים שהבנתן כבר שאסור להשתמש גם במייבש. הסיבה היא שמייבש עושה את עבודתו שהיא ייבוש אך בצורה טובה מדי עבור בגד הים. הייבוש המסיבי עלול למתוח ולפגוע בבד כמו גם סחיטה ידנית כמו סמרטוט רצפה. המייבש גם עלול לפגוע בצבע של בגד הים, לשנות את צורתו ואת את המידה שלו.
אז איך מייבשים? סוחטים בעדינות באמצעות לחיצות במטרה להוציא את המים ולאחר מכן, פורשים את הטנקיני על משטח שטוח ונותנים לו להתייבש לבדו.
 

מנעו אור שמש ישיר


אבל איך מונעים מגע של אור השמש עם בגד הים כאשר הולכים לים בשעות השמש בחמות? לא מונעים. הכוונה היא למניעת מגע ישיר של אור שמש עם טנקיני איכותי כשהוא מונח לייבוש.
צורת הייבוש הנכונה היא בשימוש באוויר ולא בחום. אור השמש יגרום לצבע של בגד הים לדהות במהירות ולשחיקה של הבד כך שאיכותו יורדת משמעותית.
 

קרם הגנה וקרם שיזוף


חשוב ביותר להשתמש בקרם הגנה בזמן שהייה בשמש, בין אם אתן בחוף הים, על שפת הבריכה או אם יצאתן לטיול רגלי. בנוסף לקרם הגנה, נשים רבות מורחות על עצמן קרם שיזוף במטרה לזרז את השיזוף שלהן ולקבל צבע קרמלי ויפיפה כמ
ה שיותר מהר.
למרות זאת, חשוב לנסות ולהימנע ממריחת קרמים אלו על טנקיני איכותי מכיוון שהכימיקלים הנמצאים בקרמים אלו עלולים לאכול את הבד ולפרק אותו. השתדלו למרוח את הקרמים הנחוצים לכן לפני לבישת בגד הים וזכרו לשטוף ידיים לפני שאתן שמות אותו עליכן.
 

היזהרו ממשטחים מחוספסים וקשים


הסימן הברור ביותר לבגד ים שהתיישן הוא שפשופים והם נגרמים ממפגש ישיר של בגד הים עם משטחים מחוספסים. השפשופים הללו מוצאים סיב אחר סיב עד שהם גורמים לטנקיני איכותי להיראות כמו בגד ים מרושל.
כדי להימנע מכך, התיישבו על מגבת, מחצלת או משטח רך אחר כלשהו וכך תשמרו מכל משמר על הטנקיני האיכותי שלכן.

טנקיני איכותי של מורנה


מן הסתם אתן רוצות לשמור על בגדי הים שלכן כדי שאלה יוכלו ללוות אתכן בכמה שיותר רגעים מהנים וחופשיים. עקבו אחר 6 הטיפים שהצגנו במאמר ותוכלו ליהנות מהטנקיני שלכן לאורך זמן רב מאוד.
רכשו עוד היום טנקיני איכותי של מורנה.
אם אתן מעוניינות לקרוא על טיפים לבחירת בגדי ים, לחצו על הלינק.
[gallery ids="109918,109116,104297" orderby="rand"]


חזרי לבלוג בגדי ים