בגד ים צנוע להריון – 3 טיפים לקנייה חכמה - Morena

בגד ים צנוע להריון – 3 טיפים לקנייה חכמה

בגד ים צנוע להריון עוזר לכן לשמור על צניעותכן בצורה הנוחה ביותר ומבלי לחרוג מצו האופנה הנוכחי. אם בעבר נשים הריוניות היו חוששות לצאת לים בשל הסיבה שהן צריכות ללבוש בגדים לא מחמיאים ולעיתים גם לא נוחים, היום זה הרבה יותר קל – כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתר של מורנה, ללבוש בגדי ים להריון וליהנות מהים בנוחות ובקלות.
לכל אישה יש צורת גוף שונה ולכל אחת ואחת מכן יתאים בגד ים צנוע להריון בסגנון שונה. לא כל דגם יכול להתאים לכולן אך אל תתייאשו – הדגם המושלם עבורכן נמצא שם, או יותר נכון בקטלוג שלנו.
בגד ים צנוע להריון הוא בעל חשיבות רבה המתחלקת למספר רבדים ובמאמר זה נציג 3 טיפים לקנייה חכמה כדי שתוכלו לרכוש את בגד הים הטוב ביותר עבורכן.
 

רמת הצניעות


בעבר, מותגי בגדי ים לא לקחו בחשבון נשים הרות בזמן יצירת דגמים חדשים של בגדי ים והנידוי הלא מכוון הזה שונה ומותגי בגדי ים החלו לייצר בגדי ים המתאימים לנשים בהריון. בגדי הים הללו היו מעט גדולים יותר, כיסו יותר את אזור הבטן והתאימו לחזה גדול.
גם לאחר יצירת דגמים של בגדי ים לנשים הרות, הדרה מסוימת עדיין התקיימה – הדרת הנשים הדתיות. הסיבה שוב הייתה לא מכוונת וחלה בשל הסיבה שבגדי הים ההריוניים לא היו צנועים מספיק עבור אותן נשים וכך בוצע השילוב בין בגדי ים להריוניות לבין בגדי ים צנועים ויצרו שילוב חדש של בגד ים – בגד ים צנוע להריון.
בבחירת בגד ים צנוע להריון, עליכן לבחון האם הוא עומד ברמת הצניעות אותה אתן מחפשות. זהו לא סוד שבזמן הריון, נשים רבות מעדיפות להסתיר את גופן כמה שיותר, כל אחת מסיבותיה שלה ולכן חשוב מאוד לבחור בבגד ים המתאים למידת הצניעות הרצויה לכן.
 

הגנה על העור


בגד ים צנוע להריון מציע הגנה רבה יותר מפני קרינת השמש מאשר דגמים פופולריים אחרים של בגדי ים כמו למשל בגד ים ביקיני. הסיבה לכך היא פשוטה – בגד ים צנוע להריון מסתיר חלקים גדולים יותר של הגוף ומונע מגע ישיר בין קרני השמש לבין גופכן.
קרינת השמש עלולה להזיק לעובר אך זה לא אומר שאתן צריכות להסתגר בתוך הבית עם מזגן אלא פשוט לבצע חשיפה מודעת ואחראית אל קרינת השמש. קראו עוד על הנושא כאן.
בשל כך, חשוב לבחור בגד ים המכסה כמה שיותר אזורים בגוף ומגן עליכן בצורה המיטבית מפני קרינת השמש החמה ויעזור לכן להגן על העובר שלכן וגם גם עצמכן.
 

נוחות


כמה פעמים קרה שהלכתן לים עם חולצה רגילה וגדולה כדי שתסתיר את הבטן שלכן? ככל הנראה מעט מאוד אלא אם אתן בהריון או דתיות.
בואו נודה בזה – להיכנס לים עם חולצה רגילה זה פשוט לא נוח! החולצה הרטובה נדבקת לגוף ומגבילה תנועה והופכת מסורבלת יותר עם כל טבילה במים. בגד ים צנוע להריון הוא אומנם גם צמוד אך באופן שמחמיא לגופכן ההריוני וחשוב מכך – נוח מאוד. בנוסף לכך, הרעיון של בגד ים צנוע להריון הוא להסתיר כמה שיותר מהגוף וזהו יתרון נוסף שיש לו על פני חולצה רגילה.
חולצה רגילה עשויה לאחר הרטבה להיות מעט שקופה וכאשר זה קורה – היא כבר לא אפקטיבית מבחינת צניעות. בנוסף, כאשר אתן נמצאות בתוך המים עם חולצה רגילה, זרם המים והגלים עלולים להרים את החולצה ולחשוף את מה שאתן רוצות להסתיר. עם בגד ים צנוע להריון אתן יכולות להיות רגועות כי אין שום סיכוי שהוא יהפוך שקוף לאחר הכניסה למים והוא גם לא יבגוד בכן ויזוז עם כל זרם קטן.
 

בגד ים צנוע להריון – מורנה בגדי ים


זה שאתן בהריון לא אומר ולו לרגע שאתן צריכות לוותר על הנאות החיים ואין ספק שבילוי בים או בבריכה עם בני המשפחה והחברים זו חוויה מהנה ביותר.
בגד ים צנוע להריון עוזר לכן להרגיש הרבה יותר בטוחות בגוף שלכן מבלי שתצטרכו לחשוש בכל רגע נתון האם אתן חושפות יותר ממה שאתן צריכות או רוצות. בגד ים צנוע להריון הוא מניה בטוחה שתגרום לכן לחייך לאורך כל היום.
אז קדימה, בקרו בקטלוג שלנו ובחרו את בגד הים
חזרי לבלוג בגדי ים