בגדי ים לנערות – בגד ים שלם או טנקיני? - Morena

בגדי ים לנערות – בגד ים שלם או טנקיני?

בגדי ים לנערות צריכים לגרום להן להרגיש בטוחות ושלמות עם גופן ולצערנו הרב, זה לא דבר פשוט בעולם של היום שבו אידיאל היופי הוא לא הגיוני, השיימינג ברשתות חוגג וכל נערה עלולה לחשוש מלהיות שלמה עם עצמה עקב ביקורת חברתית כזו או אחרת.

בגד הים הנכון עשוי לחולל פלאים לביטחון העצמי של הנערות, ממש כמו שבגד הים הלא נכון עשוי לפגוע בביטחון העצמי שלהן. אך איך בוחרים בגד ים בצורה נכונה ומה עדיף – בגד ים שלם או בגד ים טנקיני?
 

התאמה נוחה


ההתאמה היא הדבר החשוב ביותר מהסיבה הפשוטה והברורה – נוחות. במידה ובגד הים, בין אם אנו מדברים על טנקיני או על בגדי ים שלמים, לא מתאימים לגופן של הנערות – הוא לא יהיה להן נוח ולכולם זה לא נעים לחוות אי נוחות. בשל כך, התאמה היא הדבר המרכזי והחשוב ביותר בבחירת בגדי ים לנערות.
מבחינת בחירת סוג בגד הים – שלם או טנקיני, יש להתחשב בגזרת הגוף של הנערות. נערות גבוהות תעדפנה ככל הנראה בגד ים טנקיני כיוון שהוא מתאים ומחמיא יותר לגזרת גוף גבוהה בשל המרווח הקטן בין החלק העליון של בגד הים לחלקו התחתון שגורם לגוף להיראות ארוך עוד יותר.
בגד ים שלם תומך בגזרת הגוף בצורה נהדרת מכיוון שהוא מיוצר מבד עמיד וגמיש כך שהוא מתעצב לפי צורת הגוף ולא מכריח את הגוף להידחס לתוכו. הרצועות הן בעלות אפשרות לקטנה והגדלה כך שניתן להתאים את בגדי הים לנערות לכל נערה ונערה באופן אישי.
 

רמת הפעילות


ישנן נערות רבות שנהנות מספורט ימי (שחייה, כדורעף, מטקות) ועושות זאת כתחביב וחלקן אף כעניין מקצועי. במידה והנערה היא אחת כזו – רצוי לבחור בבגד ים שלם מהסיבה שבגד ים זה מורכב מחלק אחד בלבד. בגד ים שלם יתמוך בצורה נהדרת בכל אזורי גופן של הנערות ויאפשר להן לעשות את מה שהן אוהבות בקלות ובנוחות.
בגד ים טנקיני אומנם גם כן מתאים לכל סוג של ספורט ימי ובהחלט תומכים בגוף בצורה נהדרת אך בבגד ים מסוג זה תצטרכו להשקיע מאמץ רב יותר ולבצע יותר התאמות במטרה לסדר אותו כמו שצריך על הגוף.
 

תמיכה


תמיכה היא חלק חשוב מאוד בבחירת בגד הים המתאים לנערות מכיוון שבשלב זה בחייהן, הן גדלות מהר מאוד והגוף עשוי להשתנות בן רגע. בגדי ים לנערות בדגמים מסוימים עלולים לא לספק תמיכה מספקת וחשוב מאוד למצוא את האחד שיספק לנערות את הביטחון שלו הן זקוקות.
אין באמת החלטה חד משמעית איזה מבין סוגי בגדי ים לנערות, טנקיני או שלם, מסוגל לספק את התמיכה הטובה ביותר מכיוון שפרמטר זה הוא תלוי בגוף של הנערה. כל נערה ונערה תקבל תמיכה טובה יותר מבגד ים אחר – נערה אחת יכולה לקבל תמיכה מעולה מבגד ים שלם והשנייה תקבל את התמיכה הטובה ביותר מבגד ים טנקיני.
 

סטייל אישי


החלק האחרון הוא גם אחד הקריטיים והוא קשור באופן מובהק לטעמן האישי של הנערות. סטייל אישי הוא עניין חשוב ביותר, בטח בשלב זה של חייהן וכל נערה יש את הסטייל האישי והמיוחד שלה.
בשל כך, חשוב מאוד לתת לנערות לבחור את בגד הים המתאים להן מבחינה עיצובית כיוון שאם הן לא יבחרו את בגד הים הרצון שלהן ללכת איתו יפחת משמעותית ? אתן יכולות לבקר יחד איתן בחנות או פשוט לתת להן להיכנס למגוון הדגמים הרחב באתר שלנו ולבחור את הגזרה ואת העיצוב שהן הכי אוהבות.
 

בגדי ים לנערות – מורנה


בגדי ים לנערות חייבים להתאים לאישיות ולסטייל האישי של הנערות. כפי שהזכרנו בפתיחה, בגד הים הנכון יכול לשפר פלאים את הביטחון העצמי של הנערות וזהו עניין חשוב ביותר, במיוחד בעולם של היום.
במורנה תוכלו למצוא מגוון בגדי ים לנערות, שיקיים וטרנדיים ביותר המתאימים לשלל גזרות גוף ובאיכות גבוהה ובלתי מתפשרת.
חזרי לבלוג בגדי ים