דוגמנית מדגמנת בגד ים ביקיני בצבע ירוק זית עם קשירה בגד ים איכותיט של מורנה חברת בגדי ים ואופנב . ברקע ים ו8חול - חופשה ולייפסטייל

בגדי ים לחזה גדול – 5 דרכים לקבלת תמיכה טובה יותר

בגדי ים לחזה גדול נתפסים לעיתים כבגדי ים יחסית פשוטים ובנאליים מכיוון שקהל היעד שלהם הוא קטן יותר מאשר קהל היעד של בגדי הים "הרגילים", ולכן ההנחה היא שמותגי בגדי הים פחות משקיעים בהם.

האמת היא שההפך הוא הנכון. מותגי בגדי הים הבינו שנשים בעלות חזה גדול מהוות קהל יעד רחב מאוד שאליו הם חייבים להגיע ולכן אותם מותגים משקיעים מאוד ביצירת מגוון רחב של בגדי ים לחזה גדול. 

למרות זאת, כל אישה היא מיוחדת ובעלת גוף מיוחד משלה ולכן בגד ים צריך להתאים לה בצורה מדויקת. כדי שזה יקרה, לעיתים צריך לעשות כל מיני התאמות אישיות כמו למשל קיצור/הארכה/הנמכה או הגבהה של החזייה. כל אחת לפי הצורך שלה.

נוחות היא הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון ברכישה של בגדי ים ולפעמים זה משהו שנשים רבות מתפשרות עליו כדי לקנות את בגד הים שהן רוצות מבחינה עיצובית ואופנתית. בשל המגוון הרחב, אתן ממש לא צריכות לעשות זאת. אתן בהחלט יכולות למצוא בגד ים ביקיני או בגדי ים שלמים שיהיו לכן נוחים מאוד.במאמר הבא, נציג ונפרט בפניכן 5 דרכים שבעזרתן תוכלו להתאים בגדי ים לחזה גדול אל הגוף שלכן במטרה לקבל תמיכה טובה יותר וכל זאת מבלי להתפשר ולו לרגע על נוחות או אופנתיות.  

הצלבת הרצועות

החלק החשוב ביותר לנשים בעלות חזה גדול הוא שבגד הים החדש שלהן יספק תמיכה טובה באזור החזה. חלק מבגדי הים לא עושים זאת בצורה מספקת ולכן נשים רבות מחפשות פתרונות לעניין זה.

אחד הפתרונות טמון ברצועות של החזייה. הצלבה של הרצועות תגרום לכך שהחזייה תתקצר מעט ובכך תספק עוד תמיכה לחזה שלכן מבלי להתפשר על נוחות או כמות העור שאתן מסתירות.

ההצלבה בעצם מצמידה את החזייה אל גופכן אך לא בצורה חונקת או לא נעימה. כמובן שכל אישה צריכה להתאים זאת אל הגוף הייחודי שלה.

בגד ים שלם

בגדי ים שלמים שפרצו חזרה לתודעה בשנים האחרונות, מציעים הרבה מאוד אפשרויות לנשים בעלות חזה גדול. בגדי ים מסוג זה מספקים תמיכה מעולה בחזה שלכן מבלי לוותר על נוחות וההרגשה הטובה של להיות בבגד ים. 

בגדי הים השלמים של מורנה מגיעים עם מחטב הגורם להם להיצמד לגוף, להדגיש את הקימורים היפים והטבעיים שלכן ומאובזרים בבטנה למניעת שקיפות כך שאתן יכולות להתהלך על החוף בביטחון מלא.

חלק עליון בצורת חזייה

כל חלק עליון של בגד ים נקרא חזייה, אך הכוונה שלנו כאן היא לחלק עליון בצורה של חזייה רגילה.

חזייה רגילה מספקת תמיכה טובה יותר מאשר חלק עליון של בגד ים מכיוון שהיא תומכת ביותר אזורים בחזה שלכן. חלק עליון של בגד ים הוא לרוב בעל מחשוף נדיב וחושף יותר מאשר הוא מסתיר.

רכישת בגד ים בעל חלק עליון עם חזייה רגילה יגרום לכך שאומנם תסתירו קצת יותר אך תקבלו את התמיכה הכה נחוצה לכן.  כמו כן, זוהי חזייה עם כל יתרונות הנוחות של בגד ים, ככה שאתן בעצם מקבלות את הטוב משני העולמות.

הדפסים אופנתיים

בפתיח אמרנו שההנחה הרווחת היא שבגדי ים לחזה גדול נתפשים כבנאליים מבחינה עיצובית וזאת בשל הסיבה שהם בדרך כלל בעלי צבע אחד בודד מבלי שום הדפס.

בעבר זה אולי היה כך אך כיום בהחלט ניתן למצוא בגדי ים לחזה גדול עם הדפסים ועיטורים אופנתיים ושיקים.

הדפסים שונים, שימוש במחטבים ובטנות, שימוש ברשתות ובמגוון אלמנטים עיצוביים אחרים ומגוונים – כל אלה הופכים את בגדי הים הללו לאופנתיים ומבוקשים מאוד.

לכן, אל תקשיבו למי שאומרות לכן שבגדי ים לחזה גדול הם לא אופנתיים או משעממים והוכיחו להן שהן טועות בכך שתרכשו בגד ים נוח ואופנתי המתאים לנשים בעלות חזה גדול.

רצועות מתכווננות

רצועות מתכווננות יכולות לעשות הבדל עצום עבור נשים בעלות חזה גדול. זה אומר שאתן יכולות להתאים אישית את הגודל של בגד הים שלכן, וזהו דבר שלא יסולא בפז עבור נשים שעשויות להזדקק לחיזוק נוסף סביב אזור החזה. רצועות הממוקמות היטב יכולות לשנות לטובה את כל ההתאמה של בגד הים חדש שלכן.

בגדי ים לחזה גדול של מורנה

בגדי ים לחזה גדול עברו בשנים האחרונות שינוי משמעותי במטרה לתת מענה הולם לנשים, ואנו גאים להוביל את נושא זה בקרב נשים.

אנחנו במורנה עשינו את השינויים הנחוצים כדי שגם אתן תוכלו ליהנות מבגדי ים איכותיים, יפים, נוחים ואופנתיים. באתר שלנו תוכלו למצוא מגוון בגדי ים לחזה גדול בסגנונות שונים כך שכל אחת יכולה למצוא משהו שימצא חן ובעיניה וגם יתאים לה.

כדי לצפות בקטלוג שלנו, כל מה שאתן צריכות לעשות זה ללחוץ על הלינק – בגדי ים לחזה גדול, לבחור את בגד הים המתאים לכן ביותר והוא כבר בדרך אליכן.

קנייה מהנה!

חזרי לבלוג בגדי ים