בגדי ים בדים – הסיפור שלנו - Morena

בגדי ים בדים – הסיפור שלנו

בגד ים בדים הוא לא פריט שיש לרכוש בחטף אלא זוהי רכישה שיש לשקול אותה בכובד ראש ולכן, זה לא נכון לגשת ולרכוש את בגד הים הראשון שאתן מוצאות. ברכישה שלבגד ים חדש, אתן רוצות להבטיח שהוא ילווה אתכן לאורך זמן ולא ייהרס לאחר כמה שימושים בודדים או לאחר הכביסה הראשונה.

כדי להבטיח שתוכלו ליהנות מבגד הים החדש שלכן לאורך זמן רב, אתן צריכות לשים לב לחומרים ולבדים מהם הוא עשוי. ממש כמו כשאתן שוקלות לרכוש סמארטפון חדש, אתן בוחנות קודם כל את המפרט כדי לדעת בדיוק מה אתן מקבלות, גם ברכישה של בגד ים חדש, תהליך הבחירה אמור להיות די דומה.

אנחנו במורנה מתגאים בבגדי הים האיכותיים, השיקים והטרנדיים שלנו עד כדי כך שהחלטנו להכניס אתכן לעומק הבד ולהסביר לכן על הבדים מהם בגדי הים שלנו מיוצרים כך שתוכלו להבין שכשאתן קונות בגד ים של מורנה, אתן יכולות להיות בטוחות שאתן נמצאות בידיים טובות שמבטיחות שבגד הים החדש שלכן, ילווה אתכן לאורך כמה קיצים.

אחריות סביבתית

שמירה על כדור הארץ היא אחריות של כולנו ודרך הייצור הידידותי לסביבה של הבדים בהם אנו משתמשים, אנו מבצעים את חלקנו במאמץ החברתי הגדול הזה.

בתהליך הייצור של הבדים, אנו משתמשים בטכנולוגיות העוזרות לצמצם את צריכת המים, האנרגיה והכימיקלים ולהפחית את הפסולת ופליטת הפחמן כך שאנו בעצם שומרים על האוויר ועל משאבי הטבע שלנו, נקיים ככל האפשר.

עם זאת, זה לא מספיק. על ידי מינוף קבוצה ספציפית של פרמטרים למדידת טביעת הרגל הסביבתית שלנו לאורך כל שרשרת הייצור, אנו אוספים ומרכזים את כל הנתונים הנדרשים במטרה להפחית את ההשפעה הסביבתית שלנו.

בשנת 2019, אימצנו תוכנית בינלאומית המשתמשת בקריטריונים מאוד ספציפיים ומוגדרים היטב כדי להעריך את ההשפעה הסביבתית של כל שרשרת הייצור. על ידי קבלה ושימוש באותם קריטריונים, הצלחנו לשדרג את ביצועינו הסביבתיים וגם את מערכת בקרת שרשרת הייצור בה אנו משתמשים.

לאחר שנה של ייצור וניטור, ניתן היה לראות ירידה חדה בצריכת האנרגיה והמים וגם בפליטת הפחמן, שהושגה באמצעות אופטימיזציה של תהליכים שמבוצעים במפעל.

לכן, כשאתן קונות בגדי ים של מורנה, בין אם אלו בגדי ים שלמים או כל סוג אחר של בגד ים, אתן בעצם עוזרות לנו לעזור לסביבה ובכך מבצעות את חלקכן, גם אם במידה קטנה. התמיכה במותג שלנו ובדרך הייצור שלו עוזרת לנו להמשיך ולייצר את הבדים שלנו בצורה ידידותית לסביבה.

איכות החומרים

הבדים שלנו נבחנו והוסמכו כבדים המתאימים לשימוש בהלבשה תחתונה, הלבשת ספורט וכמובן, הדבר שמשלב את שני הדברים יחד – בגדי ים.

המפעל שלנו הוא מפעל רב תחומי משולב שבו מתבצעים כל שלבי הייצור – החל מסריגה, דרך צביעה של הבדים, גימור ועד הדפסה סופית של המוצר. כך, אתן יכולות להיות בטוחות שהבדים עברו כמה שפחות ידיים ובגד הים אותו אתן לובשות יוצר תחת ההשגחה הטובה ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

איכות המוצרים ותהליכי הייצור שלנו מובטחים על ידי שירותי הסמכה בינלאומיים המעידים על עמידת המוצרים שלנו בסטנדרטים המחמירים ביותר הקיימים במדינות רבות. בגדי הים שלנו עשויים מבד איטלקי איכותי, מוגן פטנט, כך שאין עוד מותג שמשתמש בבדים מסוג זה, מה שאומר שבגדי הים שלנו הם אכן מיוחדים במינם.

בגד ים בדים קונים במורנה

כשאתן רוצות להבטיח שאתן מקבלות את האיכות הטובה ביותר, עליכן לבדוק את החומרים מהם בגדי הים שלכן מיוצרים. כשאתן יודעות ובטוחות שהחומרים הם טובים ואיכותיים – אתן יכולות להיות רגועות וליהנות מהבילוי שלכן בים או בבריכה.

בגדי הים של מורנה מיוצרים בתהליך ידידותי לסביבה שרק הולך ומתפתח במטרה לשמור על כדור הארץ נקי ככל האפשר. בגדי הים מיוצרים במפעל אחד תחת הסטנדרטים המחמירים ביותר מבדים איטלקיים ואיכותיים המוגנים בפטנט כך שאתן יכולות להיות בטוחות שאין עוד בגד ים כזה.

עכשיו כשאתן יודעות שבמורנה אתן מקבלות את בגדי הים האיכותיים והטובים ביותר, כל שנשאר הוא לגשת אל הקטלוג שלנו, לבחור את בגד הים שהכי אהבתן ולרכוש אותו בתהליך פשוט וקל.

אז למה אתן מחכות? 

חזרי לבלוג בגדי ים