ביקיני שחור - הקלאסי בבגדי ים - Morena

ביקיני שחור - הקלאסי בבגדי ים

לבישת בגד ים איכותי בחוף הים או בבריכת השחייה הוא הזדמנות מצוינת להחצין מבנה גוף יפהפה וגזרה חטובה עם בוא הקיץ.  הישראליות אוהבות מאד את מזג האוויר הים תיכוני והן נהנות מאד לרבוץ בחוף הים המקומי או בבריכת השחייה בקאנטרי או בבית המלון.

היצע נרחב של בגדי ים 

בעבר כל אישה או נערה רכשה בגד ים אחת לעונה או אחת לשתי עונות ובכל פעם לבשה אותו, עד שהחליטה לרכוש חדש. המצב היום הוא שונה לחלוטין, נערות ונשים רבות רוכשות בכל עונה כמה וכמה בגדי ים, ביקיני, שלם ואופציות נוספות בשלל גוונים וסגנונות. אלו הרוכשות רק סטים של ביקיני, נהנות ממבחר גדול מאד במגירה שלהן ולא אחת הן גם משלבות בין הסטים השונים. לדוגמה תחתון שחור וחזיה המודפסת מכמה צבעים וביניהם הצבע השחור כך ששני הפריטים הללו מתאימים מאד ואפשר ליהנות משיטת mix&match וליצור סטים חדשים מהשילובים וכך ליצור אפשרויות נוספות.  מי שנוסעת לחופשה בארץ או מעבר לים, נוהגת לקחת איתה במזוודה כמה פריטים כך שבכל הגעה לבריכה או לים היא תלבש בגד ים מסקרן אחר. בנוסף לכך היא קונה גם בגדי ים חדשים, כדי להעשיר את המלתחה שלה. ההיצע הנרחב של בגדי הים בגזרת ביקיני כולל הרבה מאד אופציות כמו חזיות בגזרת משולשים או בגזרות רחבות יותר, עם סגירה כמו חזייה, או סגירת קולר. תחתונים בעלי שרוכים בשני הצדדים, אבזמים או כל פריט עיצובי אחר. תחתונים נמוכים, גבוהים ועם קישוטים בחלקם הקדמי.

ביקיני שחור – הקלאסי בבגדי ים - תוכלו למצוא בביקיני של מורנה ליין

אף על פי שלכל אחת יש הרבה בגדי ים, מודלים של השנה הנוכחית וגם של שנים קודמות, כל אחת דואגת שיהיה לה לפחות ביקיני אחד בצבע שחור כיוון שהוא בגד הים הקלאסי מכל האפשרויות האחרות ולכן אף אחת לא תוותר עליו. ביקיני שחור הוא בגד הים המחמיא ביותר לגזרה של כל אישה הוא מבליט את העובדה שהיא מחוטבת ומאפשר לה להחצין את החזה שלה בדגמים מובילים ויפהפיים. הגזרות אשר יוצרות נראות מהפנטת וממגנטת הן הגזרות הברזילאיות אשר מוכרות בכל העולם ולכן הן גם הנמכרות ביותר מבין הסוגים הרבים של בגדי הים הקיימים בשפע של דוגמאות, הדפסים ועיצובים יפהפיים.   כבר עשרים שנה אנו מייבאים לישראל את הדגמים הבולטים ביותר של דגמי בגדי הים ובעיקר הביקיני הדרום אמריקאי המאפיין את ברזיל. הגזרות הללו מותירות רושם רב על כל מי שמביט ומתרשם מהדגמים האיכותיים ויוצאי הדופן ולכן קיים הבדל ניכר ומשמעותי בינם לבין בגדי ים אחרים אשר מיוצרים בישראל ובמדינות אחרות. הביקיני השחור הוא המוצר הנמכר ביותר שלנו, לאור נראותו חסרת הפשרות אשר מראה גזרה מושלמת ומחמיאה מאד לכל אחת. כולן מעוניינות לרכוש בכל עונה דגם שחור מוביל חלק או עם תוספות שונות, גם אם יש להן ביקיני שחור ברזילאי שהן רכשו בשנה הקודמת. לא אחת הן מתלבטות בין שני דגמים של ביקיני שחור ובסופו של דבר רוכשות את שניהם. 

מעוניינות לרכוש לעצמך בגד ים חדש?

תוכלי לרכוש בגד ים במידות גדולות בשלל דגמים, צבעים והדפסים, בגד ים שלם הכולל חצאית מעליו, ביקיני במגוון עצום של גזרות, בגדי ים במידות גדולות, טנקיני ועוד. מורנה בגדי ים מעוצבים - מבחר ענק של בגדי הים, מאפשר לכל אישה או נערה לבחון כמה וכמה סגנונות, גזרות ועיצובים של בגדי ים עד קבלת ההחלטה על בגד הים המתאים לה ביותר. החברה שלנו קיימת משנת 2002, ומאז ועד היום אנו מקפידים לחדש את מבחר בגדי הים שלנו בתדירות גבוהה ולהפתיע את לקוחותינו עם שפע דגמים יפים ומחמיאים. בין מגוון בגדי הים שאנו משווקים, תוכלי למצוא אצלנו בגדי ים שלמים, בגדי ים בקיני ובנוסף לכך, בגדי ים טנקיני מחמיאים ויפים. מצאתן בגד ים שמוצא חן בעיניכן? תוכלו לבצע את ההזמנה ישירות מהאתר. בגדי הים המרהיבים לעונת הקיץ הקרובה מבטיחים המון הפתעות הן לגבי בגדי ים שלמים והן בגזרות הביקיני והביקיני השחור בפרט.
חזרי לבלוג בגדי ים