בגד ים ביקיני - כל אישה יכולה - Morena

בגד ים ביקיני - כל אישה יכולה

איזה כיף שהיום ניתן למצוא בגדי ים בקיני בעיצובים שונים ובמידות מגוונות. השינוי שחל בתחום בגדי הים משפיע רבות על נשים שבעבר לא מצאו בגדי ים במידות שלהן – בין אם המידה הייתה גדולה או קטנה.  בגד ים ביקיני שמעוצב באופן שמחמיא לנתוני הגוף של האשה ומאפשר לה להבליט את החלקים שהיא אוהבת בגופה ולטשטש את החלקים שהיא פחות אוהבת, גורם לה להרגיש טוב ולהיראות טוב בחוף הים.  מעבר לזאת, ניתן למצוא בימינו בגדי ים נוחים ביותר, כך שאפשר לנוע איתם בקלות – לעשות הליכה על החוף, להיכנס לים בלי לחשוש שמא החלקים יישמטו מהגוף, לשחק מטקות או לרדוף אחרי הילדים.  אז אילו סוגים של בגדי ים בקיני ניתן למצוא בחוץ? במאמר זה נתמקד ב- 4 סוגים של בגדי ים בקיני.

4 סוגים של בגדי ים בקיני – בגד הים שמתאים לכן

להלן ארבעה סוגים של בגדי ים בקיני. אתן מוזמנות למצוא את הסוג שמתאים לכן:

1. בקיני סטרפלס

בקיני פופולארי ביותר שנחשב לבגד ים שמחמיא במיוחד לנשים עם חזה קטן. בין מגוון בגדי הים, ניתן לרכוש גם בגד ים עם חלק עליון מרופד.  כמו כן, מתאים בגד ים סטרפלס לנשים שכתפיהן צרות, הסיבה לכך היא שסטרפלס יוצר אשליה של כתפיים יותר רחבות. בגד ים סטרפלס מתאפיין בכך שהוא נוח, משום שהוא פחות מגביל בהשוואה לחזייה הרגילה. אפשר למצוא בגד ים בקיני סטרפלס בהדפסים וצבעים מגוונים. 

2. בקיני עם תחתון גבוה

התחתון הגבוה הפך להיות פופולארי מאוד במהלך השנים האחרונות והוא כבר לא נראה רק על נשים מבוגרות, אלא גם על נשים עם מגוון מבני גוף ובכל הגילאים.  לתחתון הגבוה יש הרבה יתרונות: ראשית, התחתון הגבוה מחמיא למבני גוף רבים, לרבות נשים נמוכות משום שהוא גורם לגוף להיראות ארוך יותר מכפי שהוא באמת. כמו כן, התחתון הגבוה מסתיר את הבטן, לכן הוא מתאים לנשים שלא מעוניינות לחשוף את בטנן.

3. בקיני עם רצועות

בקיני עם רצועות קיים במגוון סגנונות ועיצובים והוא נחשב לסקסי ביותר. ניתן למצוא בקיני עם רצועות מחברות, רצועות עבות או דקות או בקיני עם רצועה מקשרת, ואלו הן רק חלק מהאפשרויות.  אפשר גם "לשחק" עם הצבעים של הרצועות ולבחור בצבעים ששונים מהצבע של בגד הים. אופציה נוספת היא לבחור ברצועות שקופות.

4. בקיני עם כיווצים

ברוב המקרים יימצאו הכיווצים של הביקיני בחלק התחתון. הכיווצים יוצרים מראה מרשים ומחמיא והם יכולים גם לגרום לאשה להיראות צרה יותר מכפי שהיא באמת. ניתן למצוא בגדי ים בקיני עם כיווצים בעיצובים וסגנונות שונים.

מעוניינות לרכוש לעצמך בגד ים חדש?

תוכלי לרכוש בגד ים במידות גדולות בשלל דגמים, צבעים והדפסים, בגד ים שלם הכולל חצאית מעליו, ביקיני במגוון עצום של גזרות, בגדי ים במידות גדולות, טנקיני ועוד. מורנה בגדי ים מעוצבים - מבחר ענק של בגדי הים, מאפשר לכל אישה או נערה לבחון כמה וכמה סגנונות, גזרות ועיצובים של בגדי ים עד קבלת ההחלטה על בגד הים המתאים לה ביותר. החברה שלנו קיימת משנת 2002, ומאז ועד היום אנו מקפידים לחדש את מבחר בגדי הים שלנו בתדירות גבוהה ולהפתיע את לקוחותינו עם שפע דגמים יפים ומחמיאים. בין מגוון בגדי הים שאנו משווקים, תוכלי למצוא אצלנו בגדי ים שלמים, בגדי ים בקיני ובנוסף לכך, בגדי ים טנקיני מחמיאים ויפים. מצאתן בגד ים שמוצא חן בעיניכן? תוכלו לבצע את ההזמנה ישירות מהאתר. בגדי הים המרהיבים לעונת הקיץ הקרובה מבטיחים המון הפתעות הן לגבי בגדי ים שלמים והן בגזרות הביקיני.
חזרי לבלוג בגדי ים