התאמת בגד ים למבנה גוף - Morena

התאמת בגד ים למבנה גוף

המבחר הגדול מאד של בגדי הים בחנויות ובאתר האינטרנט שלנו, מאפשר לכל אישה או נערה לבחון כמה וכמה אופציות עד קבלת ההחלטה על בגד הים המתאים לה ביותר. היא יכולה לרכוש בגד ים שלם בשלל דגמים, צבעים והדפסים, בגד ים שלם הכולל חצאית מעליו, ביקיני במגוון עצום של גזרות, בגדי ים במידות גדולות, טנקיני ועוד. 

התאמת בגד ים למבנה גוף

כל אישה רוצה להיראות במיטבה ולכן היא מנסה למדוד כמה דגמים כדי לראות איזו גזרה היא המחמיאה לה ביותר. בהתחלה די קשה למצוא את הגזרות הללו, אך עם הזמן נשים רבות מבינות איזו גזרה היא הנכונה ביותר עבורה ומעניקה גם נראות יפה כלפי חוץ וגם מעניקה תחושה נפלאה לאישה שהיא נראית מצוין בבגד ים ספציפי. אחת הגזרות הנדרשות כיוון שזו הגזרה המחמיאה ביותר היא הגזרה הברזילאית. גזרה זו אשר תוכננה עבור רקדניות הסמבה בקרנבל יוצרת את הנראות האולטימטיבית של כל מי שהיא בעלת גזרה חטובה. הקימורים הנוחים והתפירה האיכותית מעניקים תחושה נעימה מאד והרגשה נוחה שבגד הים יושב בול במקום ומראה בדיוק את מה שכל אישה מעוניינת להבליט. קיימים כמה פרמטרים שיש להביא אותם בחשבון בעת רכישת בגד ים, מבנה הגוף, גודל ומבנה החזה, גובהה של האישה אורכו של הגוף ומתוכו אורכן של הרגליים. 

התאמות בגדי ים לחזה 

נשים בעלות חזה קטן מומלץ שירכשו ביקיני מבדים בעלי הדפסים מסוגננים וכך החלק העליון ייראה וויזואלית גדול יותר. סוגי החזיות המתאימות ביותר יהיו פוש אפ עם כריות פנימיות להגדלת החזה, חזיות קאפים מובנות עם תוספת נפח אשר מרימות את החזה כלפי מעלה, חזיות אשר יש בהן כיווצים קפלים או תחרה, אשר גם הם מעניקים תחושה של נפח מוגדל. נשים בעלות חזה גדול רוכשות בדרך כלל חלק עליון אשר קיים בו ברזל אשר ימוקם במקום המתאים ביותר כדי ליצור תחושה של חזה קטן יותר. חזייה בעלת כתפיים רחבות או כזו הנקשרת כקולר מהצוואר.

התאמות בגדי ים למבני גוף ספציפיים 

לאישה שהיא בעלת מבנה גוף המזכיר אגס, בו הירכיים והמותניים רחבות יותר מהכתפיים יתאימו בגדי ים בעלי הדפסים אשר מתעתעים, כתפיות איתנות וגובה מפתח הרגל ימוקם בנקודה הרחבה ביותר באזור הירכיים.  לאישה בעלת מבנה גוף משולש אשר בו הירכיים צרות יותר מהכתפיים, המתאים ביותר הוא בגד ים בגזרת קולר בחלקו העליון של הביקיני ובחלקו התחתון תחתון גבוה אשר כולל קישוטים או אפילו חצאית אשר מרחיבים אזור זה.   לאישה בעלת מבנה גוף מלבני וכך הירכיים והכתפיים הן ברוחב זהה כדאי לרכוש בגד ים בעל גזרה מחטבת אשר מעניקה לה נראות ארוכה וצרה.  אישה בעלת מבנה גוף מלא ומקומר היא בעלת גוף פרופורציונלי בין החלק התחתון לעליון ולכן הגזרה המתאימה ביותר היא גזרת קאט-אאוט.

מעוניינות לרכוש לעצמכן בגד ים חדש?

תוכלי לרכוש בגד ים שלם בשלל דגמים, צבעים והדפסים, בגד ים שלם הכולל חצאית מעליו, ביקיני במגוון עצום של גזרות, בגדי ים במידות גדולות, טנקיני ועוד. במידה שאתן מעוניינות לרכוש לעצמכן בגד ים, מורנה בגדי ים מעוצבים - מבחר ענק של בגדי הים, מאפשר לכל אישה או נערה לבחון כמה וכמה סגנונות, גזרות ועיצובים של בגדי ים עד קבלת ההחלטה על בגד הים המתאים לה ביותר. החברה שלנו קיימת משנת 2002, ומאז ועד היום אנו מקפידים לחדש את מבחר בגדי הים שלנו בתדירות גבוהה ולהפתיע את לקוחותינו עם שפע דגמים יפים ומחמיאים. בין מגוון בגדי הים שאנו משווקים, תוכלו למצוא אצלנו בגדי ים שלמים, בגדי ים בקיני ובנוסף לכך, בגדי ים טנקיני מחמיאים ויפים. מצאתן בגד ים שמוצא חן בעיניכן? תוכלו לבצע את ההזמנה ישירות מהאתר. בגדי הים המרהיבים לעונת הקיץ הקרובה מבטיחים המון הפתעות הן לגבי בגדי ים שלמים והן בגזרות הביקיני.
חזרי לבלוג בגדי ים