בגד ים שמרגישים איתו בנוח אחרי הלידה - יש דבר כזה? - Morena

בגד ים שמרגישים איתו בנוח אחרי הלידה - יש דבר כזה?

החלום לצאת מבית החולים אחרי לידה ולהיראות כמו קייט מידלטון, כפי הנראה יישאר אצל רובנו בגדר חלום בלבד. אין מה לעשות, היריון ולידה משנים את הגוף, וכנראה שהוא כבר לא יחזור יותר להיות כמו שהיה לפניהם. הבטן רופסת, החזה נפוח, הירכיים התרחבו, לפעמים נוספות צלקות של ניתוח קיסרי, ועוד ועוד. אבל הקיץ בישראל לא משתנה, והבריכה והים ממשיכים להיות בילוי מועדף.

ועכשיו את צריכה למצוא לעצמך בגד ים מתאים. כזה שמטשטש את השינויים שהגוף שלך עבר ומחמיא לגופך. תזכרי, לוקח זמן להפנים את השינויים שהגוף עבר, ולכן את חייבת להרגיש בנוח עם בגד הים. רק כך תרגישי בטוחה בעצמך ובגופך.

איך לטשטש את הבטן ואת הצמיגים סביבה

כדי לטשטש את הבטן הרופסת ואת הירכיים והמותניים שהתרחבו, העדיפי בגד ים מחטב או אפילו בגד ים מחטב צנוע. וכדאי שהוא יהיה צבעוני, ולא בצבע אחיד. בגד ים חלק מבליט את הבטן ואת הצמיגים שמסביבה, בעוד הדפסים צבעוניים מטשטשים את האזור ומסיטים את תשומת הלב לדוגמת הבד. גם בגד ים שלם בדוגמת פסים לאורך או באלכסון ייתן אשליה זהה. ואילו בגד ים עם פסים לרוחב ידגיש את הגזרה החדשה שלך, שאת מעדיפה להסתיר.

את לא חייבת לוותר על ביקיני

אם את מעדיפה ביקיני, אין שום סיבה לוותר עליו. כדאי שתבחרי בתחתון בגזרה גבוהה שמסתיר את הבטן ומחזיק אותה. ואפילו בתחתון כזה עם מפתח ירך גבוה, שמאריך את הרגל ומחטב. מכנסונים מחטבים הם בחירה מצוינת גם כן, מפני הם מסתירים את הבטן ומטשטשים את הירכיים. 

החזה השתנה וזקוק לתמיכה

בשביל החזה שתפח, עדיף לבחור חזייה עם ברזלים וגומי או קאפ קשיח, שיחזיקו את החזה וירימו אותו. בגד ים בגזרת קולר מחזיק היטב חזה גדול ונותן מראה מחמיא. בגד ים בגזרת גופייה מתאים אף הוא, ונותן לחזה תמיכה מעולה. חזייה תומכת שמרימה את החזה, תחמיא לגופך ותיצור מראה חטוב.

בגד ים שמלה - גם מכסה וגם נשי

בגדי ים בגזרת שמלה הם הפתרון המושלם למי שרוצה להסתיר את הירכיים. בגד ים מחטב בגזרת שמלה גם מטשטש את את הבטן וגם מסתיר את הירכיים ואת הצמיגים החדשים, ומדגיש את הנשיות שלך. ובכלל, בגד ים שמלה הוא הפתרון המושלם למי שמעדיפה לכסות יותר את החלק התחתון של הגוף, ועדיין להיראות אופנתית ושיקית.

עולם חדש ומבחר עצום עומדים לפנייך

ייתכן שאחרי לידה החלום לחזור לבגד הים הישן, ינקר לך בראש. אבל ישנו מבחר עצום של בגדי ים, במגוון אדיר של גזרות ודוגמאות, שיכול להתאים לך דווקא בשלב הזה בחייך. עולם חדש נפתח בפנייך. והתינוק החדש הוא זה שהביא לך את העולם הזה.

כמו שאת צריך לערוך היכרות עם התינוק שנכנס לך לעולם, כך את צריכה גם להכיר את גופך ואת השינויים שחלו בו ולקבל אותם. וכפי שאת מכירה עכשיו עולם שלם של מוצרי תינוקות, כך את מכירה גם עולם של מוצרים לנשים אחרי לידה. דברים שאולי לא היית מודעת אליהם קודם, ועכשיו נכנסו לחייך. 

לבעלות חזה קטן, שאולי בעבר חלמו על חזה גדול יותר, זו ההזדמנות להבליט את החזה החדש, שעם חזייה מתאימה וגזרה נכונה, ישדר מראה נשי וסקסי. אם בעבר מונוקיני היה נראה לך כמו שילוב לא מוצלח בין ביקיני לבגד ים שלם, קיים סיכוי לא רע, שעכשיו תגלי את היתרונות שלו, ותשמחי על האשליה שהוא נותן בטשטוש הבטן וביצירת אשליה של מותניים צרות. זה הזמן שלך בחיים לגילויים חדשים, נצלי אותו.

חזרי לבלוג בגדי ים