שני דוגמניות מדגמנות בגדי ים של חברה הישראלית מורנה ברקע מאחוריהן נדנדה ועצים . קיץ - חופשה - לייפסטייל - אופנה

הטרנדים החמים לשנת 2024

הקיץ כבר כאן ואנחנו הכנו לכן את רשימת הטרנדים השווים לקיץ 2022!

בבגדי ים בניגוד לאופנה באופן כללי, הטרנדים כמעט ולא משתנים בקנה מידה משמעותי. מהקיץ שעבר ועד הקיץ הזה ראינו שדרוגים עדינים אך עדיין משמעותיים בדגמי הביקיני החדשים. לדוגמה, סגנונות של חזיית ספורט הפכו לטנקיני, דפוסי פרחים עדינים עברו להדפסים "רועשים" יותר בסגנון שנות ה-80, וקישוטים כמו פאייטים ופנינים נוספו לדגמים "הפשוטים" והניטרליים יותר בשנת 2021 וזו רק רשימה חלקית.

אז בואי ונתחיל..

  1. טרנד הטנקיני - הטנקיני מעניק מראה של בגד ים שלם עם נוחות של ביקיני וקשה שלא להתאהב בו.

רכשי לך כבר עכשיו טנקיני במגוון צבעי הקיץ.

בגד ים סט טנקיני שחור - גב קשירה

  1. שנות ה-80 - עלייה בדגמי ביקיני בהדפסים שונים בהשראת שנות ה-80 לדוגמה "מנומר" ,"נקודות", וכמובן הדפסים פרחוניים תוכלו למצוא אצלנו מגוון של הדפסים מהממים ונועזים .
מכנסונים קצרים - עוד טרנד שלגמריי חזר אלינו זה בגד הים הכולל מכנסון קצר המעניק מראה צנוע מאוד אך בכל זאת עם סטייל ובנוסף מספקים לנו בדיוק את מידת הכיסוי הנכונה.
דוגמנית מדגמנת מכנסון מחטב ובגד ים בצבע כחול ים של המותג הישראלי המוביל מורנה. מעצבים - נופש בווילה יוקרתית - לייםפסטייל

סט משולשים מאווי - רויאל
  1. קרושה - טרנד חם נוסף הוא בגד ים בבד קרושה, קרושה הוא בד דמוי שעוונית, מחורר בצורה מיוחדת ומעוצב דרך החורים הללו.
    הטקסטיל המחורר, שהיה בעבר נחלת המפות והוילונות בלבד, הפך לפריט לבוש ורסיטילי שיכול לעבוד מעולה בחוף הים מעל בגד ים צבעוני, היופי של הקרושה הוא במראה העתיק והעל זמני שלו, תוכלי למצוא אצלנו את בד הקרושה בבגדי הים ובגדי החוף.
    בגד ים שלם מחטב קרושהבגד ים שלם מחטב קרושה

אנחנו כבר התאהבנו ואת?

חזרי לבלוג בגדי ים