הטיפים של מורנה לתמונה מהממת - Morena

הטיפים של מורנה לתמונה מהממת

אם באינסטגרם ואם בפיסבוק - אספנו לך טיפים להצטלם בבגד ים מורנה ולקבל את התמונה הטובה ביותר.

היום ללכת לים בלי לשתף באינסטגרם זה כאילו לא התרחש…

רצינו לעזור לך לקבל את המקסימום מבגד ים מורנה שרכשת כשאת מצטלמת כמו המקצוענים.

  1. הכלל הראשון זה לשים לב לדברים הקטנים…. לא להצטלם עם הפח זבל ברקע, ילדים, כלבים וכל מה שיגנוב את תשומת הלב ממך.
  2. הכלל השני לא לצלם מול השמש, כלומר: המצלמה צריכה להיות מכיוון השמש כמה שיותר (כדי שלא תסתנוורי, זווית קטנה תדאג לתאורה מעולה, שתבליט את מה שתרצי). אנחנו יודעות שקשה להתעורר מוקדם אך השמש בארצנו "קשה" אז לא חשוב איפה את בעולם נסי לצלם בשעות "הקסם" שעות מוקדמות או לקראת שקיעה שבה השמש נותנת איכות מדהימה לצילומים.

  3. והכלל השלישי והאחרון…. מרכז התמונה לא חייב להיות באמצע! אין סיבה שהפנים יהיו במרכז וחצי תמונה תהיה ריקה ותציג רק נוף. התנסי בחוק השלישים הוא חוק משולש הזהב, חלקי בדמיונך את התמונה לשלושה חלקים בגובה ובאורך (בחלק מהטלפונים יש אפשרות להציג סרגלים אלו) נסי לשחק עם צילומים שמשתמשים פעם ⅓ פעם ב ⅔   ותראי תוצאות שישדרגו את הצילום שלך. את יכולה לשחק גם עם זווית הצילום, אם באוכל מקובל לצלם מלמעלה בצילום בגד ים הרבה יותר מענין לצלם בזויות שונות אך לא מלמעלה. וכמובן אנחנו לא מתביישות להגיד, לא חייבים להעלות את התמונה כמו שהיא - פילטר טוב אף פעם לא הזיק להעלות צילום רמה - כאן את לא חייבת להשתמש רק באפליקציה של אינסטגרם או פייסבוק יש מלא מתחרות - אנחנו נמליץ על אחת שאנחנו אוהבים . יכולה לנסות אותה VSCO. כמובן יש המון אחרות הכי טוב לנסות למצוא מה שאת אוהבת.
    B&W Morena Swimsuit

המון אינסטגרמיות דבקות בצבעוניות ייחודית כדי למתג את עצמן, צבעוניות מונוכרומטית, מוזהבת ועוד עם בגד הים של מורנה הוא שחור או לבן, קל להמליץ על צילומי שחור לבן. אם את בבגד ים צבעוני חבל שהצבעוניות תלך לאיבוד. שחקי כי אין נכון או לא נכון. פתחי את השפה שלך לפיד מגניב של צילומי חוף.

נשמח שתתייגי אותנו, נוכל לראות את התוצאות ואף להמליץ על תיקונים לפעמים הבאות. 

מורנה באינסטגרם  Instagram

מורנה בפיסבוק  איקון פיסבוק

חזרי לבלוג בגדי ים