תו האיכות של בגדי הים שלנו - Morena

תו האיכות של בגדי הים שלנו

כאשר אנחנו מעצבים עבורך את בגדי הים שלנו, אנחנו לא רק רוצים שתראי מדהימה אנחנו גם רוצים שבגד הים ישרת אותך נאמנה לאורך כל העונה. ולכן, הנוחות ואיכות לא פחות חשובים לנו מהעיצוב והאופנה. וכשאין פשרות את מקבלת מאיתנו את המוצר המוגמר הבא:

 הפונקציונליות והמדע שמעורבים ביצירת בגד הים נמצאים בהתפתחות תמידית 

חשוב שתדעי מה מייחד את בגדי הים שלנו ריכזנו כמה מהתכונות המתקדמות שמהווה חלק מהערך בבגדי הים של מורנה

נוחות מקסימלית

הנוחות המקסימלית של בגדי הים שלנו נובעת מהאלסטיות התלת ממדית האופיינית לבדי Sensitive® והאחוז הגבוה של סיבים אלסטיים LYCRA®. כשאת תשימי את בגד הים שלנו את תוכלי להרגיש מיד חופש תנועה מושלם, נוחות, חופש תנועה ושמירה מרבית על צורת הבגדים גם לאחר מספר רב של כביסות.

בד נושם

בד נושם
כל בגדי הים שלנו מורכבים מבד שבנוי בצורה כוורת - משושים פתוחים. בדי Sensitive® מאפשרים לאוויר לעבור בחופשיות רבה יותר בין הסיבים של בגד הים. כך, הבד של בגד הים נשאר קריר יותר והיגייני יותר.

סינון קרני שמש

סינון קרני שמש
בגדי הים שלנו מורכבים מבד איטלקי איכותי, הודות להרכב, הבנייה הייחודית שלו והשימוש במיקרו סיבים מיוחדים, בדי Sensitive® מסננים את קרני השמש ומציעים הגנה גבוהה יותר מפני ההשפעות המזיקות של קרניים אולטרה סגולות.

* בדיקות מעבדה לכל הבדים Sensitive®, מבוצעות על פי AS / NSZ 4399 (תקן אוסטרלי / ניו זילנדי)

עמידות לכלור

עמידות לכלור

בגדי הים שלנו עמידים יותר לכלור הודות לבנייה המיוחדת של בד הסריג עם סיבי LYCRA®, בדים Sensitive® עמידים יותר באופן כללי, ובפרט עמידים בפני הפעולה המאכלת של כלור ומגנים עליו מפני המלח, העובש והחומרים המאכלים בקרמי השמש.

יבוש מהיר

ייבוש מהיר

כל בגד ים שלנו מתייבש מהר יותר הודות למבנה סיבים מיקרו דק שבנוי בצורה של משושים פתוחים. לכן, זמני הייבוש של בגדי ים מבדים של Sensitive® קצרים ביותר.

בד דק סופר עמיד

בד דק סופר עמיד

המבנה המיוחד של הבד או יותר נכון של סריג Sensitive® הופך את בגד הים שלך לקל ודק במיוחד, תוך שמירה על עמידות בגד הים מצד אחד, ומצד שני הבד עצמו נעים הרבה יותר למגע כאשר הוא יושב על העור. בגדי הים דקים ב -50% מבדים מסורתיים העשויים בצורת סריגה דומה.

פשוט לניקוי וטיפול

פשוט לניקוי וטיפול

בגדי הים שלנו מהירים ופשוטים לתחזוקה. זמן הייבוש מהיר ביותר והבדים קלים לטיפול: ניתן לכבס אותם ביד או במכונה.

בד ללא קמטים

בד ללא קמטים

בגדי הים של מורנה אינם מתקמטים הודות לבד האיכותי: העובי המופחת ב 50% בהשוואה לבדים דומים הופך את הבד לקליל במיוחד, מבטיח נוחות מירבית, וממזער את היווצרות הקמטים.

 עמידות לשיפשוף

עמידות לשפשוף

בדי בגד הים בעלי עמידות מקסימלית בפני שפשוף ואינם סובלים מ"פילינג" - היווצרות פלומות בד קטנות בשפשוף, תוך שמירה על מראה מקורי לאורך זמן.

חזרי לבלוג בגדי ים