בלוג בגדי ים

בגדי ים שלמים – בגד ים ספורט אלגנט – מתאים לפעילות וגם אלגנטי

מחפשים בגדי ים שלמים – ספורטיביים ואלגנטיים? בגד ים יכול להיות מתאים גם לפעילות גופנית וגם אלגנטי. חשוב לך ולנו שבגד הים שתלבשי יהיה גם יפה, גם נוח ויענה על צרכיך. כשאת עושה הרבה ספורט ימי, גולשת או צוללנית או אפילו שחיינית מקצועית, את בוודאי כבר מכירה את הדגשים החשובים לבחירת בגדי ים לשחייה מצדלפוסט המלא

בגדי ים מחטבים – לא רק בגד ים שלם מחטב ולא חייבים (עוד פעם) רק בגד ים שחור!

בגד ים מחטב הוא לא מונח “טאבו”, וטוב שכך! לכל אחת מותר ללבוש מה שהיא רוצה ומה שעושה לה טוב. לא משנה אם אתה רזה או מלא, צעירונת רק בנפשה או גם בגופה, ולא הפרופורציות של הגוף. אם בגד ים ביקיני עושה לך טוב ואם אתה מרגיש בנוח עם עצמך ללבוש ביקיני, תלבשי בגד ים ביקיני. לפוסט המלא

בגד ים אחד לא יספיק לך, את יודעת את זה

הים תמיד שם, בילוי זול, נפוץ שמתאים לכל גיל. ולמרות החופים המושלמים שיש בארץ, את החופשות שלנו אנחנו אוהבים בעיקר במקומות חמים עם חופי ים עוד יותר מיוחדים. לכל גיחה לים בארץ או בחופשה, יש קוד לבוש מתאים, שדורש מלתחת בגדי ים מתאימה. וכראוי לכל מלתחה, פשוט אי אפשר להסתפק בפריט אחד מכל סוג.

רק בגד ים איכותי – הזול עלול לעלות לך ביוקר

למה לקנות רק בגדי ים איכותיים? לכל אחת יש את חוסר הביטחון, או לפחות מקרים של “כמעט” שבהן יצאת מהמים וגילית שהחזה שלך חשוף, הקשירה של החזייה לא החזיקה, או להיכנס למים עם בגד ים אחד, וכאשר את יוצאת להתקל במבטי התדהמה והצחוק של אנשים, כאשר את בגד הים נעשה שקוף לחלוטין.

הגיע הזמן להפנים: בגדי ים קונים דווקא בחורף!!!

דווקא בחורף, כשקר וגשום וממש לא בא להוריד את כל השכבות – זה הזמן לקנות בגד ים! נכון, זה אולי לא הדבר הראשון שחושבים עליו, אבל יש כמה יתרונות מפתיעים, הנה 5 הסיבות העיקריות.

מחפשת בגדי ים ספורט אלגנט ? בגד ים יכול להיות גם מתאים לפעילות וגם אלגנטי

חשוב שבגד הים שאת לובשת יהיה לא רק יפה, אלא גם נוח ויענה על הצרכים שלך. במיוחד כשאת עוסקת הרבה בספורט ימי, גולשת או צוללת אט אפילו שחיינית מקצועית, את בוודאי יודעת כאחת שרוצה להכנס למים הרבה יותר, מה הדגשים החשובים לבחירת בגדי ים לשחייה מצד אחד אך גם לרביצה על החוף או על שפת הבריכה.

בגד ים להריון ולאחרי לידה – גם נוח וגם משפר את מצב הרוח שלך

תקופת ההריון והלידה משמעותיות לכל אחת , אך הבטן הרופסת, הירכיים שהתרחבו, החזה הנפוח, ולפעמים אפילו נוספות צלקות של ניתוח קיסרי, ועוד ועוד.
אבל בישראל כמו בישראל הקיץ לא משתנה, הים והבריכה תמיד ימשיכו להיות בילוי מועדף.
ועכשיו את צריכה למצוא לעצמך בגד ים חדש, שיתאים גם למצב הרוח ויעודד אותך, ויראה לך שלא כל כך נורא, אך במיוחד כזה שיתאים לגזרה ה”חדשה”.

בגד ים מחטב – לא בדיוק מה שחשבת

2021 יותר מתמיד היא שנה של לא רק בגדי ים שלמים עם מחטבים, ביקיני עם תחתון בגזרה גבוהה עם מחטב תומך ירכיים, ביקיני עם תחתון בגזרה ברזילאית סקסית או תחתון בגזרה מחמיאה ומחטבת, חזייה עם ברזל נסתר, סטרפלס או גוזייה, שמחזיקים את החזה ותומכים בו.

בגד ים ספורט אלגנט – יפה לך

אם את עוסקת הרבה בספורט ימי, שחיינית מקצועית, גולשת או צוללת, את כבר יודעת עד כמה חשוב שבגד הים שאת לובשת יהיה לא רק יפה, אלא גם נוח ויענה על הצרכים שלך.

בגד ים שמרגישים איתו בנוח אחרי הלידה – יש דבר כזה?

את צריכה למצוא לעצמך בגד ים מתאים. כזה שמטשטש את השינויים שהגוף שלך עבר ומחמיא לגופך. תזכרי, לוקח זמן להפנים את השינויים שהגוף עבר, ולכן את חייבת להרגיש בנוח עם בגד הים. רק כך תרגישי בטוחה בעצמך ובגופך.

בגדי ים מחטבים? לא מה שחשבת

כל אחת מותר ללבוש מה שהיא רוצה ומה שעושה לה טוב. זה לא משנה אם את רזה או מלאה. בת 16 או בת 60. עם פרופורציות של ברבי או ממש לא. אם ביקיני עושה לך טוב ואם את מרגישה בנוח עם עצמך ללבוש ביקיני, תלבשי ביקיני. אם את לא מרגישה בנוח עם ביקיני, אל תלבשי ביקיני.